Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja Androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Aktalizacja androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

Ja mam telefon nie zakupiony w Orange, i akutalizację do nowego androida już mam - NIESTETY  po aktualizacji NIE MAM TRANSFERU DANYCH!    Jakieś pomysły drogie Orange, na odzyskanie internetu w moim telefonie? 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Aktalizacja androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

Musisz ponownie ustawić punkt dostępowy do Internetu dla Orange 🙂

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Aktalizacja androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

tzn? Bo z tego co widzę, to mam wszystko ustawione prawidłowo. 

Anonim

Nie dotyczy

Aktalizacja androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

@Pashima tutaj masz fajnie obrazkowo zilustrowane jak powinno być wszystko ustawione: https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/LG-L3-II-E-430-R%C4%99czna-konfiguracja-internetu-Orang...

Sprawdź cz masz włączony przesyl danych, sprawdź tryb pracy sieci, najlepiej niech będzie cały czas na 3g i jako operatora wybierz Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Aktalizacja androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

ps. jak wszystko ustawisz tak jak w linku i opisie wyłącz i włącz telefon ponownie.

Anonim

Nie dotyczy

Aktalizacja androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

Po aktualizacji jak telefon działa niestabilnie wypada reset do fabrycznych ustawień zrobić, jak przed aktualizacją dane działały to i po muszą, bug w sofcie widać jest, reset to naprawi, jak nie to powrót do starszej wersji android.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Aktualizacja telefonów z Androidem

Witam,

Syn ma w Orange telefon Samsung A5 (wersja 2016), aktualizował androida do wersji 6.0 i po niej nie działa internet w telefonie(dane komórkowe), mimo zresetowania telefonu i przywrócenia ustawień domyślnych telefonu internrt dalej nie działa.Jak można rozwiązać problem