Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja Androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Aktualizacja Androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

Witam! 

1 sierpnia 2016 Słyszałem że do mojego modelu Samsung Galaxy A5 (2015) (kupionego w Orange) doszła aktualizacja na androida 6.0.1 a dokładnie na numer seryjny: SM-A500FU

 

Pytanie: Kiedy ją dostane? 

 

 

PS

Pisałem już z Samsungiem. (odesłał mnie do operatora) 

16 ODPOW. 16

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Aktalizacja

Z tego co się orientuję aktualizacja wyszła około tydzień temu. Wyszła na niebrandowane telefony, czyli takie, które są kupione na wolnym rynku. Proces ten w telefonach brandowanych jest nieco bardziej skomplikowany. Nie idzie prosto od producenta, system musi przejść przez ręce operatora, a z własnego doświadczenia wiem, że czas oczekiwania może się znacznie wówczas wydłużyć. Od pracowników spodziewałbym się podobnej odpowiedzi do mojej, dlatego jedyne co musisz zrobić to uzbroić się w cierpliwość.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Aktalizacja

Dzięki za odp a wiesz ile to może trwać?

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Aktalizacja

Niestety jest to zależne od wielu czynników. Ale według mnie minimum miesiąc a maksimum... któż to wie.

Anonim

Nie dotyczy

Aktalizacja

Nie chcę być tutaj sceptykiem, ale może to chwilę potrwać. Taka aktualizacja musi przejść bardzo szczegółowe "testy" i spełnić wiele kryteriów bezpieczeństwa. Zanim Orange wypuści dla swoich telefonów ów aktualizację myślę że może być to okres ok 2 msc. Pozdrawiam. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Aktalizacja

Aktualizacja udostępniana będzie falowo - stąd też nie ma konkretnej daty.Możemy za to dość bezpiecznie założyć ze do końca roku wszystkie A5 bedą miały aktualizacje zarazem będzie to ostatnia aktualizacja dla A5 z 2015 roku 🙂

 

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Aktalizacja

a co z Samsungiem Galaxy S 5 neo? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

Aktalizacja

@MateuszTAbor  Co chodzi o Smasunga  S5 Neo oraz S5 to proces aktualizacji juz ruszył. Sam korzystam ze zwykłej S5  a aktualizacje dostałem w połowie Lipca, niestety wpłynelo to dość nie korzystnie na mój telefon ponieważ od momentu aktualizacji telefon ma taką temperaturę że parzy w  dłoń 😕 dodatkowo pomio tego ze mam czystego Androida telefon mniej więcej co 2h ponownie sie uruchamia.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Aktalizacja androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

BMankowski a pisałeś może do ludzi z Orange w tej sprawie? bo też jestem ciekawa kiedy będzie ta aktualizacja 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Aktalizacja androida 6.0.1 dla Samsung Galaxy A5 (2015)

@BMankowski, cześć, fajnie, że dołączyłeś i zadałeś pytanie.

"Czyste" Androidy dostają zawsze szybciej aktualizacje. Trudno z góry określić kiedy wersje "brandowane" będą aktualizowane.

 

Zajrzyj do wątku, w którym rozmawialiśmy na ten temat:

https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Sony-Xperia-M4-Aqua-aktualizacja-do-Androida-6/m-p/1449...