Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Потерял сим карту, нужно восстановить номер // Zgubiłem kartę SIM, muszę przywrócić numer

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Потерял сим карту, нужно восстановить номер // Zgubiłem kartę SIM, muszę przywrócić numer

@Samolevsky 

Если номер заблокирован для исходящих звонков, кому-то в Польше достаточно приобрести код пополнения и пополнить ваш номер по горячей линии: +48 510 100 100.

 

Зарегистрировать и активировать новый стартер Orange можно только в Польше. Активировать новый номер в Украине невозможно.

 

Jeśli numer jest zablokowany dla połączeń wychodzących, 
ktoś w Polsce musi tylko kupić kod doładowania i doładować numer 
przez infolinię: +48 510100100.

Możesz zarejestrować się i aktywować nowy starter Orange tylko w Polsce. 
Nie można aktywować nowego numeru na Ukrainie.

_______________

* Dodano tłumaczenie – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Потерял сим карту, нужно восстановить номер // Zgubiłem kartę SIM, muszę przywrócić numer

Я пополнял свой номер Orange раз в 2-3 месяца онлайн из Украины через банк Millenium, но Сим карту все равно была заблокирована.

 

Uzupełniałem swój numer Orange raz na 2-3 miesiące online z Ukrainy przez bank Millenium, ale karta SIM była nadal zablokowana.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Потерял сим карту, нужно восстановить номер // Zgubiłem kartę SIM, muszę przywrócić numer

@Samolevsky 

В этом случае лучше всего объяснять ситуацию на горячей линии: +48 510 100 100. Также следует общаться на украинском языке.

 

На какие суммы было произведено пополнение? Что касается 25-30 злотых, срок действия номера продлен до месяца + месяц на получение. Если пополнение счета произошло через три месяца, возможно, номер уже заблокирован и пополнение не поможет. Свяжитесь с горячей линией.

 

 

Если номер находится в стране, стоит отправить SMS с текстом START на номер 8002. Аккаунт будет продлен на один год.

 

W takim przypadku najlepiej wyjaśnić sytuację pod numerem infolinii: 
+48 510 100 100. Należy również porozumiewać się w języku ukraińskim.

Ile było doładowania? Jeśli chodzi o 25-30 zł, 
numer wydłuża się do miesiąca + miesiąc do otrzymania.
Jeśli konto zostało doładowane po trzech miesiącach, 
możliwe, że numer jest już zablokowany i doładowanie nie pomoże. Skontaktuj się z infolinią.

Jeżeli numer znajduje się w kraju, warto wysłać SMS o treści START 
na numer 8002. Konto zostanie odnowione na rok.

_______________

* Dodano tłumaczenie – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Потерял сим карту, нужно восстановить номер // Zgubiłem kartę SIM, muszę przywrócić numer

Спасибо за помощь! Я звонил на англоязычную горячую линию Orange - но никто не ответил. Попробую позвонить на горячую линию +48 510 100 100, возможно кто то ответит на украинском или русском языке.

 

Dzięki za pomoc! Zadzwoniłem na anglojęzyczną infolinię Orange - ale nikt nie odebrał. 
Spróbuję zadzwonić na infolinię +48 510 100 100, może ktoś odpowie po ukraińsku lub rosyjsku.

_______________

* Dodano tłumaczenie – moderator Kinga


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Потерял сим карту, нужно восстановить номер // Zgubiłem kartę SIM, muszę przywrócić numer

Вы как то решили вопрос?симку разблокировали?у нас такая же ситуация(

 

Jak rozwiązałeś problem?Odblokowałeś kartę SIM?Mamy taką samą sytuację (

 

_______________

* Dodano tłumaczenie – moderator Bartłomiej