Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy

Wiecie może jak można zdobyć kod obniżający wysokośc abonamentu (20-30%) przy przedłużaniu umowy (dostałem kiedyś taki, ale juz nie pamiętam jak go dostałem)?

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy

Szukaj promocji na Facebooku, szukaj też promocji tutaj: https://www.groupon.pl/kody-rabatowe/sklepy/orange.pl. Czasem można też w salonie Orange dostać taki kupon rabatowy. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy

Nie ma już wiele kodów od czerwca. Nie łączą się z Orange Open Extra i niektórymi promocjami.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy

Dzięki za odpowiedź. Straszna bieda w tym roku jeśli rozpatrywać sytuację na rynku, niby lepeij niż te 2 lata temu, ale coś ciekawego bez rabatu drogo wychodzi. Najbardziej zachęcają do zmiany operatora (6 mies.gratis to konkret). Rozważam migrację do konkurencji, po nastu latach w idea/orange. ehhh 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy

Za przedłużenie możesz dostać rabat na sprzęt lub gratisy (czasem przez to opłaca się wziąć tańsze abo+gratis).

No i jak większość operatorów u każdego warto mieć obecnie 2 lub więcej usług.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy

Cześć wszystkim

 

Chciałbym przedłużyć umowę w Orange dla firmy. Jest ktoś w stanie udostępnić kod rabatowy? Z góry mega podziękowania Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy

Nie ma już kodów

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

przedłużenie umowy komórka - kod rabatowy

To bardzo słabo. Duży krok do tyłu. Konkurencja już się dobija do mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy.