Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

połączenie usług


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

połączenie usług

Planuje przepisać na siebie usługi stacjonarne tj. tel stacjonarny + inernet.
I tu moje pytanie. czy jeśli mam tel. komórkowy na siebie a umowa sie konczy za rok. To jesli teraz przepisze na siebię usługi sacjonarne to będę mógł odrazu skorzystać z rabatu na usługi połączone czy dopiero jak mi sie pokończą aktualne umowy??

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

połączenie usług

Jeżeli masz na myśli rabat Open Extra, to szczegóły są tu są tam wymienione wszystkie plany mobilne (komórkowe) dla których można zyskać rabat.

 

Jedden z podpunktów brzmi: "posiadając co najmniej jedną z usług mobilnych z umową na Okres zastrzeżony co najmniej 24 miesiące podpiszą umowę na usługę stacjonarną; jeśli korzystają Państwo z kilku usług mobilnych, otrzymają Państwo Rabat Orange Open na Abonament za usługę mobilną, za która miesięczny rabat będzie najwyższy" chyba że korzysta się z ofert wykluczających rabat Open Extra. Naliczanie rabatu opisano w pkt. 7 "Rabat Open Extra zaczniemy naliczać najpóźniej od drugiego cyklu rozliczeniowego, następującego po spełnieniu warunków uprawniających do jego udzielenia. "


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

połączenie usług

Wg orange open to jesli mam usługi stacjonarne i internet orange freedom to mnie rabat nie obowiązuje. czyli w zasadzie nie ma sensu przepisywac na siebie usług stacjonarnych bo i tak sie nic nie zyska. czas sie chyba rozstac z orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

połączenie usług

Orange Freedom nie jest liczone to nowych promocji Orange Open. Przejdź na neostradę - wtedy jak najbardziej będzie możliwość skorzystania.