Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jaka taryfa dla seniora

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

jaka taryfa dla seniora

Zgadza się @Piotrekk85. Bo jeżeli klient nabył ofertę i w umowie zapis wiążący, to taki klient jest w lepszej sytuacji, aniżeli ci z umowami na określony czas.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

jaka taryfa dla seniora

Ja tak tylko dodam, że pakiet 120 minut na komórki można włączyć ę każdym planie taryfowych.

 

Jeśli potrzebne są także minuty na stacjonarne, polecam raczej pakiet 200, w którym jest 200 minut na komórki i stacjonarne oraz 200 SMS. Pakiet mozna włączyć cyklicznie. Wtedy wystarczy tylko doładować, a pakiet sam będzie się odnawiac.

 

http://orange.pl/view/pakiety-100-200

 

Jeśli 200 minut to za malo,warto rozważyć pakiet Rozmowy i SMS bez limitu oraz GB za 25 zł. Jest to najtańszy pakiet nielimitowanych rozmów w naszej ofercie.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

jaka taryfa dla seniora

@Jarekmam pytanie - czy jeśli nie wykorzystam tych 200 minut w ciągu 30 dni ( dajmy na to zostanie do wykorzystania 10 minut ) to one przechodzą na następny cykl, czy przepadają bezpowrotnie?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

jaka taryfa dla seniora


@sekura- musi to być oferta orange? 😉 W innej sieci masz rozmowy bez limitu na komórki i stacjonarne za 9,90zł na 31 dni 😄

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

jaka taryfa dla seniora

Seniorom nie ma co polecać wirtualnych operatorów.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

jaka taryfa dla seniora


@Piotrekk85napisał(-a)
Seniorom nie ma co polecać wirtualnych operatorów.

A to czemu? 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

jaka taryfa dla seniora

Bo tacy operatorzy często plajtują. Mają skromną obsługę klienta. Nie mają stacjonarnych punktów obsługi. Konfiguracja mms ręczna bywa kosmosem.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

jaka taryfa dla seniora

O, tak. Ku zdumieniu. Pamiętam ile męczyłem się z ustawieniem MMS dla telefonu dla seniora u jednego z takich operatorów...

Ustawienia niestandardowe, instrukcja na stronie z innymi ustawieniami niż te dostępne w telefonie. Mailowo też nie byli w stanie doradzić. Metoda prób i błędów, w końcu się udało. A jakby nie patrzeć, jestem raczej użytkownikiem średnio zaawansowanym.

 

Generalnie, większość takich osób nie ufa tworom, które nie mają salonów. Dla mnie, to żaden problem. Ba, jak dla mnie, to salony mogłyby w ogóle nie istnieć. Ale osoby mniej "internetowe" miałyby wtedy wielki problem.

 

No i jeszcze kwestia obsługi klienta. Ale to też kwestia tego na kogo się trafi i z jakim tematem.

 

Przypomnę, że u nas, za 14 zł można otrzymać 200 minut na komórki i stacjonarne oraz 200 SMSów na komórki w ramach pakietu 200. Jest to całkiem fajny pakiet 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

jaka taryfa dla seniora

@Jarek ta oferta jest najkorzystniejsza cenowo, mimo ze z smsow nie bedzie korzystane, dziekuje bardzo