Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet na karcie za granicą

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

internet na karcie za granicą

dzień dobry.

szukam oferty na kartę z pakietem internetowym działającym w europie.
prawie cały czas przebywam za granicą, a chcę używać internetu. raz na miesiąc na kilka dni pojawiam się w polsce.

nie musi to być jakiś mega pakiet. 1-2gb miesięcznie wystarczy.

czyli jeśli wykupię pakiet cykliczny 5gb/30dni za 25zł (w tym 1,26gb internetu w roamingu) to nikt się nie przyczepi po jakimś czasie, że karta nie loguje się w polsce za często i nie zacznie mi naliczać opłat?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

internet na karcie za granicą

W tym wątku @Jarek wczoraj opisał temat https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Internet-na-kart%C4%99-w-ue/m-p/58351#M5340

 

Jeśli karta będzie za często w roamingu, zapłacisz 4 gr za 1MB (3 gr od nowego roku) -  o ile masz włączony jakiś pakiet.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

internet na karcie za granicą

W tym wątku @Jarek wczoraj opisał temat https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Internet-na-kart%C4%99-w-ue/m-p/58351#M5340

 

Jeśli karta będzie za często w roamingu, zapłacisz 4 gr za 1MB (3 gr od nowego roku) -  o ile masz włączony jakiś pakiet.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

internet na karcie za granicą

no właśnie szukam jakiegoś takiego pakietu, przy używaniu którego nie będą pobierane żadne opłaty.. korzystam na chwilę obecną z "pakietu atlantyckiego 1gb" w plusie za 39zł, więc pomyślałem, że w orange może też jest coś takiego.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

internet na karcie za granicą

@wojtek_m

czy udzielona wyżej podpowiedź okazała się dla Ciebie przydatna? Jeśli tak - to zachęcam do oznaczenia. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.