Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wybór modemu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 0

Wybór modemu

Witam, mam internet od orange, minal rok a od samego poczatku gdy go kupilem slabo dzialal, ok. pol roku temu udalem sie do punktu orange z pomoca, kazano mi zakupic inny modem (nie znam sie, moj modem to taki jakby pendrive od firmy orange Huawei E3131)

Wracajac, kazano mi kupic inny modem, gdyz ten  sie nie nadaje, Mam siec 3G 

Konsultant w punkcie orange mowil mi o jakims Boxie, cos takiego, mialem nawet kartke z dokladna nazwa, ale ja zgubilem 😕 

Wiec zwracam sie tu o pomoc

57 ODPOW. 57

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wybór modemu

Te urządzenie to Orange Airbox. Są różne odmiany.

A masz LTE u siebie?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 0

Wybór modemu

Nie mam pojecia, a jak to sprawdzic?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wybór modemu

Najdokładniejsze informacje są na BOK. Napisz na czacie http://orange.pl/kontakt lub zadzwoń na 510100100. Spytaj się o zasięg LTE pod Twoim adresem. Dodatkowo spytaj się czy u Ciebie zasięg jest wewnątrz czy tylko na zewnątrz budynku. Podpytaj się też gdzie masz najbliższy nadajnik i sprawdź potem na mapie ile metrów/kilometrów masz do niego.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 0

Wybór modemu

Taki modem? http://allegro.pl/router-lte-orange-airbox-wifi-poznan-i6862215108.html

Tam pisze cos o baterii, trzeba go ladowac?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wybór modemu

Tak. Zasilanie jest na mini usb jak w większości komórek. W dystrybucji Orange jest zasilacz i końcówka do zwykłego gniazdka. Na Allegro to nie wiem. Warto poszukać nowszego modelu. Też kosztuje ok 200 zł a wspiera agregację pasm (o ile jest u Ciebie - to też na BOK można sprawdzić).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 0

Wybór modemu

Mam jeszcze kilka pytan:

Jaka mam pewnosc, ze  kupno tego AirBoxa cos zmieni?

Czy tego AirBoxa trzeba trzymac ciagle pod USB jako taki zasilacz?

 

 

Pobieram gre GTA V ze strony Rockstar juz 8dzien, pobralo sie 34GB/69.75, czyli ok. tydzien pobierania mnie czeka, ludize smieja sie z tego, gdy im mowie jak mi sie to pobiera i pobiera...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wybór modemu

Ja mam airboxa 2. Ładuje godzinę i starcza mi na ok 6h intensywnej pracy.

A czy wolna prędkość to wyniki słabszej technologii 3G? LTE jest szybsze. Zasięg musi być stabilny. Masz jakiś pakiet duży? nie masz lejka?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 0
  • 0

Wybór modemu

Nie znam sie, place 60zl/mies a internet pracuje od 4kb do 3mb/s, w wiekszosci czasu 4kb/s...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wybór modemu

A na mój Orange masz jeszcze niewykorzystany pakiet danych? na pewno modem jest słaby bo w większości miejsc jest LTE (ludnościowe chyba 98%, powierzchniowe 60% Polski).