Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?


@Citi2017napisał(-a)

No cały czas mówię  że oferta Orange nie będzie się już rozwijać iptv itp czyli ceny będą rosnąć itp ale nowych kanałów brak


Z tego co ja wyczytałem, także między wierszami, to Orange będzie zwijać telewizję z satelity (bo koszty większe) i promować właśnie iptv aby docelowo wszystkie usługi leciały po kabelku, najlepiej światłowodowym 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

iptv też z niknie z oferty Orange 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Skąd takie info?

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

@Citi2017 narzekasz na kanały rosyjskojęzyczne, a wziąłeś pod uwagę, że w Polsce mieszka coraz więcej ukraińskiej ludności, która też korzysta z usług Orange TV? Jest popyt - jest podaż. 

Niestety czasy niemieckich kanałów na kablówce odchodzą powoli w zapomnienie, głównie przez umowy licencyjne. 

Pozwolę się też niezgodzić, że oferta tylko drożeje. Ostatnia podwyżka za funpacka o 10 zl miała miejsce jak zamiast pakietu Standardowego (69 kanały ) wszedł Optymalny (95 kanałów). Od tego czasu w Optymalnym pojawiło się 7 dodatkowych kanałów. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

tylko że kanały ruskie to tylko informacyjne i nic więcej nawet filmów tam nie ma -.- a 7 stacji dali fakt polsatowskie premium a np Polsat 2 czy atm Rozrywka jest u każdego operatora w podstawowym pakiecie a u Orange tylko w premium to gdzie ty stacji w ramach pakietu tych siedem niby dodanych ? odp brzmi nie ma bo to premium za dodatkowe pieniądze i tyle z twego gadania głupot  


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?


@Citi2017napisał(-a)

iptv też z niknie z oferty Orange 


Teraz to ty głupoty gadasz...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Panie pracowniku Orange skoro nie rozwija się oferta Orange TV iptv  to wiadomo że to koniec TV Orange to jakie głupoty ? samo prze się mówi .


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

@zbigniewwakurat tu sie mylisz piszac "Ostatnia podwyżka za funpacka o 10 zl miała miejsce jak zamiast pakietu Standardowego (69 kanały ) wszedł Optymalny (95 kanałów)", dlatego ze funpack 100Mb/s z 69 kanałami kosztował 69zł a po wprowadzeniu wlasnej tv orange abonament wzrosł do 89zł czy nawet do 99zł. nie chce mi sie szukac ofert archiwalnych.

@Citi2017chodzi o to ze o te 7 a wlasciwie 8 kanałów (przy iptv) rozrosla sie liczba kanałów w pakiecie podstawowym od momentu wprowadzenia orange tv.
i nie wiem skad Ci przyszlo do głowy ze tv orange pakuje  😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Podaj kanały te kanały to Polsat premium  itp nie ma dostępu do nich chyba ze kupisz pakiet płatny Polsat to jak dodali je do ogólnego pakietu  telewizji ? jakie mam zablokowane a ,mam pakiet bogaty 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?


@s_a_t_a_n_77napisał(-a)

@zbigniewwakurat tu sie mylisz piszac "Ostatnia podwyżka za funpacka o 10 zl miała miejsce jak zamiast pakietu Standardowego (69 kanały ) wszedł Optymalny (95 kanałów)", dlatego ze funpack 100Mb/s z 69 kanałami kosztował 69zł a po wprowadzeniu wlasnej tv orange abonament wzrosł do 89zł czy nawet do 99zł. nie chce mi sie szukac ofert archiwalnych.


69 to była pierwsza promocja na światłowód, zwykłe 3P xDSL kosztowało 59,90 + utrzymanie łącza 29,24, łącznie 89,14.