Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Warunkowe przedłużenie umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Warunkowe przedłużenie umowy.

Cześć,

 

Posiadam Smart Plan LTE główny na raty. Mam pytanie czy jest możliwość warunkowego przedłużenia umowy? Pamiętam że kiedyś było to możliwe nawet rok przed końcem.

Niestety kiedy wchodzę przez stronę do zakładki przedłuż umowę, dostaję komunikat że nie mam uprawnień do wejścia do epropozycji.

 

Proszę o odpowiedź.

Dziękuję i pozdrawiam

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 2

Warunkowe przedłużenie umowy.

Warunkowe przedłużenie umowy dostępne jest na infolini, warunkiem jest nie tylko plan taryfowy ale również czas na jaki została zawarta umowa. Oczywiście warto też pamiętać, że korzystając z wcześniejszego warunkowego uprawnienia do przedłużenia umowy mamy możliwość zmiany abonamentu na taki sam lub wyższy. Nie ma możliwości zmniejszenia kwoty abonamentu. Czas nowej umowy będzie zaczynał się dopiero po zakończeniu starej. Polecam naprawdę zastanowić się czy nie lepiej poczekać troszkę dłużej i już na 4 miesiące przed końcem umowy skorzystać ze wszystkich dostępnych możliwości i nie ryzykować ponad 3 letnią umową.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Warunkowe przedłużenie umowy.

Niestety na forum tego nikt nie sprawdzi.
Na początek upewnij się, że jesteś zalogowany na właściwe konto usługi, która ma być przedłużana.
Jeśli tak, to zadzwoń na infolinię e-sklepu 510700700 lub wyślij zgłoszenie przez Mój Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Warunkowe przedłużenie umowy.

Tak jak pisze @Piotrekk85 nie mamy wglądu co do szykowanych dla danego użytkownika ofert, ustawień. Zadzwoń przez Mój Orange za free do BOK i niech Cię przełączą do działu sprzedaży. POzdrawiamy 🙂 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 2

Warunkowe przedłużenie umowy.

Warunkowe przedłużenie umowy dostępne jest na infolini, warunkiem jest nie tylko plan taryfowy ale również czas na jaki została zawarta umowa. Oczywiście warto też pamiętać, że korzystając z wcześniejszego warunkowego uprawnienia do przedłużenia umowy mamy możliwość zmiany abonamentu na taki sam lub wyższy. Nie ma możliwości zmniejszenia kwoty abonamentu. Czas nowej umowy będzie zaczynał się dopiero po zakończeniu starej. Polecam naprawdę zastanowić się czy nie lepiej poczekać troszkę dłużej i już na 4 miesiące przed końcem umowy skorzystać ze wszystkich dostępnych możliwości i nie ryzykować ponad 3 letnią umową.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 1

Warunkowe przedłużenie umowy.

W sumie to przez aplikację Mój Orange jest możliwośc bezpośredniego wyboru tematu "przedłużenie umowy", więc nie ma potrzeby bezpośredniego łączenia się z BOK 🙂