Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

To wcale nie jest krytyczny post


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

To wcale nie jest krytyczny post

Właśnie przeglądałem cennik światła + TV i moim oczom rzuciła się moim zdaniem nowatorska i nigdy wcześniej nie stosowana strategia marketingowa. Otóż łącze 300Mbit + postawowe TV jest o 20 pln droższe od wersji ze 100Mbit. Różnica pomiędzy samym internetem jednakże wynosi 10 pln. I teraz moj gorący apel do np @Artur

Czy jest szansa by człowiek z marketingu który wpadł na tak genialny pomysł pojawił się tu na forum (może być pod nick'iem, nie chcemy by LinkedIn mu się zapchał) i objaśnił takim zwykłym, prostym fanom matematyki jak ja, jaką metodyke tu zastosował, kim się inspirował i w ogóle czy jeżeli zaaplikuje się na staż do Orange to czy jest możliwośc by trafić do jego zespołu?

Z góry dzięki!!!!!

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

To wcale nie jest krytyczny post

Jeśli porównujesz różne promocje i różne długości umowy, tak właśnie jest.
Musisz porównywać najtańsze promocje (nie wszystkie są na www).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

To wcale nie jest krytyczny post

Ehhh, nie powinienem reagować na takie zaczepki ale czasem to silniejsze ode mnie.

Drogi @Piotrekk85, zamiast zadać mi szczegółowe pytanie poczynileś kilka krzywdzących mnie założeń ale to tu na forum częste, bo jednak zamiast konkretów królują tu odpowiedzi "chyba, może, prawdopodobnie" itp.

- Po pierwsze założyłeś że nie umiem znaleźć odpowiedniej informacji na stronkę Orange wiec wyjaśniam że porównałem regulamin "promocja Supernova 2 dobrej cenie" z "promocja Rok TV za darmo z Supernovą w FunPacku"

- Po drugie założyłeś ze nie umiem liczyć co akurat wybaczam bo z matmą u ludzi słabo jest ogólnie aczkolwiek stereotypy to zła rzecz

- Po trzecie założyłeś że podaje niesprawdzone i niezweryfikowane np na infolinii informacje co również nie jest prawdą

 

Wiem że nie mogę ograniczać twojej wolności wypowiedzi ale byłbym zobowiązany gdybyś jednak bezsensownie nie nabijał sobie postów komentarzami niezwiązanymi z tematem.

Pozdrawiam 

 

P.S. W dalszym ciągu gorąco zapraszam ludzi z Orange do próby wyjaśnienia mi tego fenomenu 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

To wcale nie jest krytyczny post

To nie są jedyne promocje.
Jakie ceny znalazłeś i jakie ceny wyszły Ci średnio na miesiąc umowy?

 

A to ma być droższe/tańsze wg Ciebie?

 

Ustalanie cen w Orange jak w każdej firmie telekomunikacyjnej jest na podstawie kilku wskaźników:

1) koszty własne

2) koszty zewnętrzne

3) marża

4) operacje przekładające się na rynek hurtowy

5) promocja/reklama

6) podatki i inne opłaty parapodatkowe


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

To wcale nie jest krytyczny post

Witaj ponownie, @bez_nazwy, krótko: nie będziemy tłumaczyć skąd ceny w ofertach promocyjnych, bo wymagałoby to ujawnienia informacji, których ze względu na szpiegów z konkurencji wolelibyśmy nie ujawniać 😉 Przepraszam, że nie możemy zaspokoić Twojej ciekawości w tym temacie.

 

Przy okazji przenoszę Twój post do "Doradzamy w wyborze oferty", bo tam chyba bardziej pasuje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

To wcale nie jest krytyczny post

Dzięki @Artur, zawsze to jakaś odpowiedz.