Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[oferta archiwalna] Telefon tygodnia – Samsung Galaxy S9+


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

[oferta archiwalna] Telefon tygodnia – Samsung Galaxy S9+

Drodzy Państwo! Kolejna "promka" na kolejny tydzień. Samsung Galaxy S9+

s9plus.jpg

Detronizacja tego modelu z pewnością nie nastąpi wraz z pojawieniem się S10, długooo będzie jeszcze się cieszył popularnością z uwagi na zestawienie podzespołów, które się starzeją bardzo powoli. Wyświetlacz 6.2" do tego rozdzielczość QHD+ na super AMOLEDZIE. Pamięć 6 GB RAM i 64 GB ROM ( mało? - slot na microSD do dyspozycji )

Bateria 3500mAh, szybkie ładowanie i można go zabrać nawet i w ciężkie warunki - kurz czy woda, to nie problem. Ręce w błocie albo zajęte ? powtórzę się - żaden problem, miłe spojrzenie na telefon, zadziała skaner tęczówki i telefon odblokowany. Telefon sprawia wrażenie delikatnego, ale nic z tych rzeczy, wyświetlacz jest zabezpieczony szkłem Gorilla Glass 5, klucze i smartfon w tej samej kieszeni ? Po raz trzeci - nie problem.

Dzięki 3 aparatom, zdjęcia wychodzą rewelacyjne - na potwierdzenie wystarczy spojrzeć na rankingi w tym segmencie, silna konkurencja to dla S9+ nie jest problem - po raz czwarty.

 

Dostępny przez tydzień ( do 27.02.2019 ) w obniżonej cenie: https://www.orange.pl/lp/oferta-tygodnia

 

Polecamy 🙂

6 ODPOW. 6

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Telefon tygodnia – Samsung Galaxy S9+

Wielka wyprz bo weszła 10? 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Telefon tygodnia – Samsung Galaxy S9+

Jeden z czynników, z pewnością.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon tygodnia – Samsung Galaxy S9+

A co znaczy obniżona cena? Bo jest dwukropek i dalej?

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Telefon tygodnia – Samsung Galaxy S9+

@Piotrekk85 dzięki, że zwróciłeś na to uwagę, po dwukropku winien być link do oferty, który teraz się już tam znalazł.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Telefon tygodnia – Samsung Galaxy S9+

Nie wiem kto te oferty "produkuje" ale słabo mu idzie.

Chciałem zamówić S9+ do orange love które już posiadam bo już mnie kiedyś namówiliście przy okazji przedłużania neostrady na pakiet Orange Love.

Jak się okazuję nie mogę skorzystać z promocji bo nie przedłużam ani nie zamawiam nowego abo.

To po co opcja >>>> do pakietu orange love 36x rata ??? Dla marketingu? Nigdzie nie jest napisane, że muszę przedłużać umowy. Chciałem po prostu dokupić telefon bo mój stary się zepsuł.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Telefon tygodnia – Samsung Galaxy S9+

"Aby zamówić wybrane urządzenie z pakietem Orange Love, wybierz „Zamów rozmowę”.
Zamówienie może zostać zrealizowane po rozmowie z konsultantem infolinii." - tak jest napisane na stronie. Ten zapewne wyjaśnił całość. Przykro mi że nie mogłeś zamówić. To prawda, przy przedłużeniu lub nowym zamówieniu jest ten telefon dostępny. Urządzenia bez abonamentu na raty znajdziesz tutaj. Jak będzie Ci się kończyć umowa to zerknij na stronę, czy na forum też zapewne będziemy informować o nowych promocjach.