Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybkość internetu po wykorzystaniu transferu


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 6
  • 0

Szybkość internetu po wykorzystaniu transferu

Witam. Chcę wziąć internet mobilny 40 GB transferu i w ofercie jest zawarte że po wykorzystaniu tych GB mam prędkość do 10 mb/s a po wykorzystaniu 100 GB - do 1 mb/s. 

  • I teraz moje pytanie jaka jest realna prędkość gdy wykorzystam główny pakiet (czyli że powinienem mieć do 10 mb/s), a jaka będzie prędkość gdy teoretycznie będę miał do 1 mb/s? Siła sygnału to ok. - 80 dBm, korzystał będę w technologii 3G (UMTS 2100). Maksymalna prędkość jaką bym uzyskiwał w ramach tych 40 GB to ok. 2 mb/s. 

Czy po założeniu lejka do 10 mb/s dalej będzie to  prędkość 2 mb/s a nie 0,1 mb/s? 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szybkość internetu po wykorzystaniu transferu

Jeśli realnie wyciągasz 2 Mbps, to z lejkiem na poziomie 10 prędkość nie powinna zmaleć.
Tylko mam nadzieje, że te 3G masz stabilne i nie zrzuca Cię na 2G.
Sugerowałbym sobie kupić jakieś prepaida i przetestować jak działa w praniu.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 6
  • 0

Szybkość internetu po wykorzystaniu transferu

3G jest stabilne, nawet czasami łapię 4G 🙂 Fajnie jakby się wypowiedział ktoś kto korzysta z tej oferty, czy prędkość po lejku wynosi chociaż połowę deklarowanej.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szybkość internetu po wykorzystaniu transferu

Lejek nie zmniejsza Ci prędkości proporcjonalnie. Masz poziom hamulca i reszta to zasięg.
Anonim

Nie dotyczy

Szybkość internetu po wykorzystaniu transferu

Z tego co podaje mi mój znajomy, ma opcję 20 gb to jest tak jak podajesz....takie mam info od niego. Tylko nie mogę reczyc ze to co mi przekazał potwierdza się w 100%.