Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru na abonament z innej sieci do Orange Love


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Przeniesienie numeru na abonament z innej sieci do Orange Love

Cześć 

Mam problem. 2 tygodnie temu kontaktowałem się z konsultantem w celu przeniesienia numeru na abonament z innej sieci (umowa na czas nieokreślony) do orange i zawarcia umowy na Orange Love ( tel kom+internet lte domowy). 

Po rozmowie z młodą panią, otrzymałem informację że aby podpisać umowę na orange love najpierw należy przenieść  mój nr do orange (przez 3  miesiące będę miał abonament 0 zł), ona po podpisaniu umowy u kuriera miała się ze mną skontaktować w ciągu 14 dni w celu zawarcia umowy na Orange Love. Umowę z kurjerem podpisałem, dostałem tymczasową? kartę z nowym numerem, otrzymałem informację smsem iż mój dotychczasowy nr zostanie przeniesiony do dnia 25.08, lecz pani już do mnie nie oddzwoniła. I teraz mam pytanie, czy procedura przeniesienia nr do Orange Love wygląda w ten sposób, czy też trafiłem na osobę która mnie prowadziła w błąd. Jeśli tak to jak doprowadzić sprawę do końca, chciałbym już mieć nowy telefon ... 😀

5 ODPOW. 5

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Przeniesienie numeru na abonament z innej sieci do Orange Love

Dziwna sytuacja. Pamiętaj że każda rozmowa z telemarketerem jest nagrywana i możesz się do niej odwołać. Uważam że powinno dać się podpisać umowę od razu na 2 usługi. Być może Pani miała jakiś bonus za złapanie Cię do Orange 🙂 Ale oczywiście mogę się mylić i nie mieć racji. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Przeniesienie numeru na abonament z innej sieci do Orange Love

Też mnie to zdziwiło, że nie mogę od razu podpisać umowy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru na abonament z innej sieci do Orange Love

Jeśli chcesz przenieść numer do Love (bez kombinacji) jest to możliwe w salonie lub u niektórych przedstawicieli handlowych (ale tylko w sytuacji gdy nie przysługuje Ci odstąpienie 14 dniowe).

 

Teraz to zadzwoń na bok http://orange.plkontakt i spróbuj zlecić przejście na love choć nie wiem czy to możliwe. Jeśli nie, to zostaje reklamacja.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru na abonament z innej sieci do Orange Love

Ps. Nie wiem czy coś masz "stacjonarnego" i łapiesz się na odstąpienie. Mam absurdalny może pomysł o ile to w miarę tanio jest możliwe (za darmo na pewno nie) by jeśli możesz odstąpić od umowy na komórkę, wycofać przeniesienie (ale jakieś opłaty będą - ok może nie Twój błąd ale dura lex sed lex). Potem robisz to po "bożemu" w salonie. Tylko nie wiem jeszcze jak z terminami i okresami rozliczeniowymi w starej sieci.

Ps2. Dowiedziałem się w trakcie przeniesienia jest trudna migracja do Love lub nawet niemożliwa.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Przeniesienie numeru na abonament z innej sieci do Orange Love

Dziękuję za odpowiedź. W starej sieci miałem umowę na czas nieokreślony, podczas rozmowy zrezygnowałem z prawa do odstąpienia w ciągu 14 dni. Wstrzymam się jeszcze kilka dni, może ktoś oddzwoni...