Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

Niestety nie ma już chyba ofert bez rat.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Przedłużenie umowy

Obawiam się, że po zmianie oferty już nie.

Ja (jak się później okazało) w ostatnie dni przed wejściem nowej oferty przedłużyłem swój numer w ofercie Smart Plan LTE 85,98 (czyli takiej jaką masz Ty) i zapłaciłem za aparat jednorazowo coś koło 260 PLN.

 

Teraz podobno już tak nie można ale 100% pewności nie mam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

Przedłużenie umowy

ja dwa lata temu płaciłam jednorazowo za telefon ok 300zł a teraz jakieś raty, no szkoda.

Nie wiem czy w grudniu nie będzie lepszej oferty czy ta sama... dylemat co tu zrobić? ale niższego abonamentu nie będę mieć pewnie..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Przedłużenie umowy

Okres przedświąteczny to zawsze jakieś nowinki. Jeśli jesteś w stanie wytrzymać to chyba lepiej poczekać. W ostateczności weźmiesz to co oferują obecnie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

Ten model Huawei p9 lite 2017 dual sim jest teraz w promocji - suma rat daje 792, w sklepach jest po stówę więcej. Ale chyba na dniach będzie podwyżka ceny.

Jeśli inny model, to można czekać. Ale w Orange zazwyczaj na święta dodawany jest gadżet np. w postaci jakiejś opaski elektronicznej niż obniżka ceny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Przedłużenie umowy

No właśnie ten telefon wziąłem 🙂 Ma co prawda kilka mankamentów w stosunku do poprzedniego LG G3 ale może się przyzwyczaję 😛


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

Przedłużenie umowy

ja ma huawei p8 ale w tym roku będę chciała sobie kupić xiaomi redmi note 4, ale co z tego wyjdzie nie wiem..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

Przy note4 sprawdź obsługiwane częstotliwości LTE. Jeśli przebywasz na wsi lub na przedmieściach miast słabiej zurbanizowanych, to może być dostęp tylko do LTE 800MHz, ale niektóre wersje tego modelu tego nie wspierają.
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Przedłużenie umowy

10-cio jajeczny procesor. Będziesz na tym ćwiczyć matematykę fraktalną? 😉

Największym plusem jest bateria, jednak 5,5 cala w kieszeni dżinsów zaczyna sprawiać problemy 🙂

U kobiet na szczęście są torebki 😄