Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Gdyby oferta wróciła z pełną stawką do systemu prowizji tych problemów by nie było.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Dzień Dobry

Gratuluje "profesjonalnej" obsługi BOK czwarty telefon i cały czas informacja że ORANGE nie posiada specjalnych ofert dla posiadaczy KDR 🙂 🙂 🙂

Pań nie interesuje strona internetowa na której są informacje na ten temat:

https://www.orange.pl/lp/karta-duzej-rodziny?_ga=2.112652737.431257483.1531895531-1769330809.1531895...

 

Przekaz jest jasny ORANGE nie posiada specjalnych ofert dla posiadaczy KDR

Moje pytanie brzmi dla czego ORANGE widnieje na stronie Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej jako partner KDR - jeżeli w BOK Orange otrzymuje informacje że ORANGE nie jest partnerem KDR.

Oficjalna informacja ze strony MRPiPS:

W ramach dostępnych w ofercie Orange Polska abonamentów rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny otrzymają: 5 kart SIM, które będą współdzieliły nielimitowane usługi i pakiety przypisane do numeru głównego, 4 karty dodatkowe SIM do dzielenia Internetu oraz 20 GB dodatkowych do wykorzystania co miesiąc w czasie trwania umowy. Klienci Orange mogą wybrać dla siebie jeden z abonamentów rodzinnych w ofercie Smart Plan LTE Wspólny: z telefonem od 90,00 zł/m-c lub od 140,00 zł /m-c; bez telefonu 79,99 zł/m-c lub 129,99zł/m-c. Powyższe abonamenty uwzględniają fakultatywny rabat za e-fakturę i terminowe płatności oraz wyrażenie zgody marketingowej. W ramach abonamentu Klient otrzymuje: • dla klientów przenoszących numer O zł za abonament przez 6 miesięcy; • nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci; • Internet od 10GB do 40GB (w zależności od wybranego planu) + bezpłatna karta SIM do współdzielenia Internetu; • 20 GB dodatkowy pakiet danych do wykorzystania, co miesiąc, w czasie trwania umowy; • 400 minut na połączenia przychodzące i wychodzące w roamingu UE (w zależności od wybranego planu); • 100 minut na połączenia międzynarodowe wychodzące z Polski (Strefa 1 w zależności od wybranego planu); • Internet w UE 0,1GB (w zależności od wybranego planu); • dodatkowy rabat 50% przez 24 miesiące dla Klientów, którzy dokupią abonament komórkowy do posiadanej usługi domowej w Orange. Oferta dostępna w Salonach Orange na terenie całego kraju.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Warto doczytać do końca. "Oferta dostępna w Salonach Orange na terenie całego kraju." więc dlatego na BOK ktoś może nie znać ofert dostępnych w innym kanale sprzedaży.

Poza tym osobiście nie wiem po co pałować się z tą ofertą, jak można poszukać innej, szczególnie przy utrzymaniu można dostać rabaty spoza standardowej oferty.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Oferta istnieje, jednak umowę przedłużysz tylko w Salonie Firmowym, no i musisz trafić na ogarniętego konsultanta 🙂

 

Ani razu nie otrzymałem informacji na infolinii BOK, że muszę się udać do Salonu Firmowego tylko cały czas padała informacja że ORANGE nie posiada już ofert dla klientów z KDR.

Taka sama informacja podczas próby przedłużenia umowy - ale to już inny numer tel. nie BOK


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Chodzi Mi o informacje - wydaje Mi się że takie rzeczy jak to że ORANGE jest partnerem KDR, Panie w BOK-u powinny wiedzieć ( ale zaznaczyć że umowę można podpisać tylko w salonie ) a nie wprowadzać potencjalnych lub obecnych klientów w błąd że ORANGE nie jest partnerem KDR

Anonim

Nie dotyczy

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

@tomekgama, a próbowałeś zasięgnąć języka w MRPiPS?

https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny/mkdr/

Wydaje mi się, że nikt poważny w ministerstwie nie rzuca słów na wiatr. Pobieżnie zajrzałem tam i jednym z elementów ułatwiających korzystanie z dobrodziejstwa posiadania KDR jest pobranie aplikacji.

@tomekgama, wpisałem frazę Orange tutaj i wykaz zawiera 82 strony

KDR.PNG


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Pobieżnie zajrzałem tam i jednym z elementów ułatwiających korzystanie z dobrodziejstwa posiadania KDR jest pobranie aplikacji.

 

Aplikację KDR - trzy plus już dawno mam zainstalowaną tak jak i mKDR i w aplikacji KDR - trzy plus ORANGE widnieje  jako partner KDR a Panie w BOK-u nadal informują że Orange nie jest partnerem KDR ( a świstak siedzi zawija w sreberka ).  🙂 🙂 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Orange oferuje wiele promocji, często lokalnych czy dla wybranych grup zawodowych np. pracowników jednej z sieci elektromarketów czy agencji pracy tymczasowej. Na stronie ministerstwa jest info gdzie się zgłosić po ofertę - więc to jak dla mnie wątpliwe czy każdy pracownik BOK ma znać wszystkie oferty w tym momencie dostępne. I tak zwykle jest robione jeśli oferta odbiega od standardowej.
Anonim

Nie dotyczy

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

@tomekgama, uważam dalej, że program działa i jeżeli sądzisz inaczej, to parę Twoich interwencji gdzie indziej, niż w Orange, powinno zaspokoić Twoje prawaEmotikon: Szczęśliwy Ktoś celowo wprowadza w błąd, albo poziom kompetencji równy jest zeruEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Proszę o pomoc zniżki dla posiadaczy karty dużej rodziny

Nie wiem czy obrażenie innych osób jest stosownym rozwiązaniem.

 

Widocznie osoba odpowiedzialna za przesyłanie informacji wewnątrz orange uznala, ze nie należy informacji o KDR przesyłać do BOK.