Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocje Funpack na święta.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Promocje Funpack na święta.

Witam serdecznie, w styczniu kończy mi się umowa w Orange na TV i internet 300 Mega. Obecnie w UPC jest fajna promocja pakiet MAX ponad 150 kanałów TV + HBO i HBO Go na całą umowę bez dodatkowych opłat  i internet 300 Mega. To wszystko jest za 90 zł Umowa na 2 lata. Czy jest w Orange jakaś porównywalna promocja ?

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promocje Funpack na święta.

A co dla Ciebie jest porównywalną promocją? Cenowo na pewno nie. A co Orange ma dla Ciebie, sprawdź na utrzymaniu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Promocje Funpack na święta.

Oczywiście, że zależy mi na ofercie porównywalnej cenowo i jakościowo. Na infolinii oferta jest właściwie taka sama jak na stronie. Pakiet bogaty z HBO internet 300 mega to blisko 160 zł. Oferta Orange nie wygląda zachęcająco....  Tym bardziej, że w UPC w pakiecie MAX są kanały Polsatu (sport, Play itd.). Orange ma dekoder 4K... tylko jak nie lubię sportu to nie ma co w tym 4k oglądać. Z kolei UPC ma bardziej rozbudowane usługi wokół TV, tego mi brakuje w Orange. Jest taka funkcja w UPC jak nagrywanie seriali, czy dostęp do archiwalnych programów na 7 dni wstecz.

 

Biorąc wszystko pod uwagę to Orange wypada bardzo blado....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promocje Funpack na święta.

Oferta orange nigdy nie będzie wygrywać ceną póki jest regulowana.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Promocje Funpack na święta.

Cena ceną, ale np nagrywanie seriali mogli by wprowadzić (dekoder wyszukuje kolejne odcinki serii i je nagrywa, pomijając powtórki),albo Catch UP TV. Z resztą kiedyś działała to w ograniczonym zalesie w Orange (kanały TVP i jeszcze` jakieś inne) ale zostało wyłączone. W UPC ponad 100 programów można oglądać do tygodnia wstecz. W tych tematach,  żadna zgoda nie jest potrzebna a też jest d... i kamieni kupa.

 

Wiem, że się żalę, ale za mało innowacji jest w Orange, już z 4-5 lat temu w UPC  można było programować nagrywanie w dekoderze zdalnie przez aplikację mobilną i stronę internetową. Myślę, że nie tylko mi takich funkcji brakuje w Orange.

 

A jako, że jest to oficjalne forum, to może ktoś na górze podejmie odpowiednie decyzje aby takie funkcje wprowadzić, które konkurencja ma już od kilku lat 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promocje Funpack na święta.

Orange na TV ma jedynie pewien kontent 4K i tyle.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Promocje Funpack na święta.

W 4 k nic nie ma. Kanał Festiwal 4K z operami, jazzem i muzyką klasyczną...... ile jest  odbiorców takich treści.... Jest jeszcze Evelen 4k. Jak nie przepadam za sportem (czasami obejrzę siatkówkę ale ta jest na Polsacie sport) to nie ma kompletnie nic.....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promocje Funpack na święta.

Jest jeszcze vod.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Promocje Funpack na święta.

Gdzie darmowych treści jest jak na lekarstwo....  Jest jeszcze netflix, tylko trzeba płacić dodatkowo 50 zł i do tego nie jest potrzebny dekoder Orange. Jak ktoś ma TV z 4K to ma na 99%  smart TV z dostępem do netflixa. Więc 4K to na razie mrzonki, kiedy nie ma kanałów TV w 4K.