Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange VPN Statyczny - Pytanie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange VPN Statyczny - Pytanie

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Szukam oferty (etykieta: internet mobilny) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam serdecznie.

Chciałbym włączyć usługę Orange VPN Statyczny, lecz nie mogę jej znaleźć na własnym profilu. Istnieje tam tylko pozycja Orange VPN. Moja oferta to Orange LTE FreeNet 64,91. Czy jest ta usługa w ogóle dla mnie dostępna, czy będę się musiał zadowolić zwykłym VPN ?

 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange VPN Statyczny - Pytanie

To specyficzna usługa, powinna być w usługach, by klienta mógł ją sam włączać, czy wyłączyć, ale jej tam nie ma, pozostaje aktywacja poprzez telefon, @dynamix21  możesz Pomysł zrobić by Orange dodało to do opcji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Orange VPN Statyczny - Pytanie

@dynamix21  tu masz informacje o Orange VPN.

Możesz bez problemów włączyć Orange VPN statyczny, aktywacja > Biuro obsługi Klienta *100


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange VPN Statyczny - Pytanie

Rozumiem. Jednak zastanawia mnie dlaczego nie mam tej opcji dostępnej na moim koncie, w tabelce z pakietami.

Anonim

Nie dotyczy

Orange VPN Statyczny - Pytanie

To specyficzna usługa, powinna być w usługach, by klienta mógł ją sam włączać, czy wyłączyć, ale jej tam nie ma, pozostaje aktywacja poprzez telefon, @dynamix21  możesz Pomysł zrobić by Orange dodało to do opcji.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Orange VPN Statyczny - Pytanie

Ok, rozumiem.

 

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź pozdrawiam.