Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Na Żywo - wirtualny salon

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Jeżeli @Anonim się zgodzi (RODO Emotikon: Mrugający), to mogę się podjąć tego "heroicznego wyczynu" Emotikon: Język Musiałby dryndnąć do mnie odpowiednio wcześniej i pokazać za plecami młodego oświadczenie, że wyraża zgodę na swój wizerunek. Bo wiecie, że sądy są nieobliczalneEmotikon: Mrugający

ZGODA.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Na Żywo

Nie wiem jak w Wawie ale przed wejściem do jednego z salonów w Olsztynie jest klauzula o RODO i monitoringu. I celach wykorzystywania go...
Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Piotrekk85, teraz to aż strach się bać. Najlepiej wrócić do ery kamienia łupanegoEmotikon: Język


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

@Anonimpytanie mam z ciekawości. Czy oglądałeś na komputerze, czy na komórce? Ja na komputerze sobie przesuwałem belkę w lewo, żeby zrobić sobie szersze i pytania nie przeszkadzały.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

W Warszawie nie widziałem takiej informacji w salonach Orange o RODO ale z tym jest więcej problemów niż pożytku https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/11-absurdów-rodo-problemy-z-informacją-...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Na Żywo

Duże firmy w końcu się zaczynają bać 😉 a nie umieszczanie danych na serwerach w Indonezji czy bardziej egzotycznych krajach.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Wojcieszko, na PC. Komórką się nie bawię w takie bajeryEmotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

https://www.orange.pl/view/na-zywo - ruszyło. Nawet przed czasem dzisiaj 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Tylko że dziś się zacina Emotikon: Zaskoczony


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

Przez pierwsza minutę coś zacinało, ale po odświeżeniu chodzi od pięciu minut czyściutko.