Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Na Żywo - wirtualny salon


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

@Anonim wcześniej prowadziły dwie inne osoby. Dzisiaj też na początku wspominał, że nie tylko on prowadzi. Dla mnie przede wszystkim najlepiej by było, gdyby na środku tej strony, czy niżej było okienko cały czas dostępne. Do tego jak jest przerwa, to wtedy jakaś plansza, czy coś. Bo tak to rozłączy i ktoś może nie wiedzieć, że zaraz tam coś jednak będzie. Tak to by zapewne więcej osób było.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Wojcieszko, nie śledziłem non-stop transmisji, więc nie słyszałem. Nie wiem też, jaki wpływ na transmisję ma kwestia logowania na koncie MO, bo ja odniosłem wrażenie, iż bez logowania (na IE) były zwiechy, niezależnie od tego, że mówił o przerwie. Czatujesz i nie wiesz, czy jest ciągłość transmisji. Na pewno będą poprawiali, co nie gra. Oby nie był to tylko słomiany zapałEmotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

Ja na Mozilli problemu nie miałem. Rzadko jakaś zwiecha była, może 3 naliczyłem.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Ale wiesz dobrze, jak wkurzające jest zacinanie. To wygląda podobnie, jak nachalne reklamy w trakcie emisji jakiegoś programu. Masz przykład niejasnego, moim zdaniem, transmisyjnego przekazu. Nie wiem i nie widzę na żywo, a w dodatku po kiego licha po angielsku?

Mój wpis na wideo czacie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Na Żywo

Czemu po angielsku? Bo nie u nas to stworzyli. Orange kupiło gotowca https://www.whisbi.com
Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

To, że Francuz jest szefem, nie przeszkadza np. Czechom mieć serwisu w swoim języku. Ja się na tym nie znam, ale uważam, że Big Brothera potrafiono dostosować pod polskiego odbiorcę. Prezes ma jeszcze swoje "polskie kleszcze" do pomocy i ktoś ewidentnie przeoczył, dla kogo jest przekaz.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

Dziwne. Ja ten komunikat z tego co pamiętam miałem po polsku.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

To jeden z mankamentów. W momencie czytania przez Piotra mojego tekstu, zastopowało go, bo tekst wpisany doszedł do wyrazu klient i naprędce dopisałem w skróconej formie dalszą część tekstu, która w pierwotnej wersji była zupełnie inna. To też wpływa na jakość transmisji.

2.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@RaDo_snyTo są pracownicy Orange wiec mnie tam nie dopuszcza ale zagadam z nimi.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

Jeżeli vdsl2 pojawi się w kadrze, prośba o zrzut. Niestety pewnie będę wtedy w pracy Emotikon: LOL