Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Na Żywo - wirtualny salon


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

@Anonim, nie trafiłeś czasem w przerwę? Teraz też nie mam w Mozilli, ale przez to, że akurat nie leci.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Anonim @Wojcieszko Jak ma kaszel to zostało zamknięta emisja bo nie ma nikogo na podmiankę.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

To zobaczymy w poniedziałek co będzie. Dzisiaj wcześniej akurat mi się pojawiał odnośnik na stronie głównej.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Wojcieszko, raczej kosmici dzisiaj "operują" w necie. U mnie na IE rozmowa W.J. z Piotrem nie szła, na Chrome dopiero obejrzałem, a forum muli jak jasny gwint...ciągle F5 w akcji. Trzeba spadać na świeże powietrzeEmotikon: Język @Anonim, nie jestem pesymistą i u mnie zawsze szklanka do połowy pełnaEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Cały czas działa w opcji przerywanej co kilka minut jak będziecie na 3 zlocie to sprawdzacie co jest nie tak?


Przechwytywanie.PNG
Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Czkawka permanentna. Czasami poprawnie działa. Może trzeba mieć internet w Orange, to będzie jakoś działać. Podchodzę do tego w ten sposób, jak działa to dobrze, jak nie działa, też dobrze.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

Salon wirtualny jest obecnie on-line. Znaleźć można na stronie głównej w prawym dolnym rogu. Bezpośrednio też pod adresem: https://www.orange.pl/view/na-zywo Dzisiaj widzę że jest Piotrek, nasz ekspert któremu można zadawać pytania.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Dzisiaj na słuchawkach słyszę rozmowy w tle, co rozprasza moją uwagę w słuchaniu. Można coś zrobić w tym kierunku, by choć trochę "odizolować" konsultanta od tego zgiełku? Oczywiście, o ile ktoś z osób decyzyjnych czyta to na forum. Za 5-10 minut wraca na czat. Przeeeerwa!!!

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Ale jakość dźwięku jest fatalna może mikrofon spad na podłogę i dlatego słychać "odgłosy" ?  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Na Żywo

Fatalnie to dziś jest. Obraz też.