Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Orange Love

(do wiadomości decydujących o przyznaniu abonamentu tel) Witam.Miałem abonament komórkowy na babcie a użytkowałem ja.Faktóry były opłacane z mojego osobistego konta. i teraz jest pytanie chciałem wziąć dobrać 2 tel do Orange Love i konsultanci chcą ode mnie 760 pln kaucji.Czy nie mam już szans na abonament?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Każda sprawa jest indywidualnie oceniana przy zamówieniu. Zależy od wielu czynników.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love

ten love jest na babcie? jezeli tak a teraz chca depozyt na 760zl to dziwne 😉
czy weryfikowali Ciebie?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Orange Love

Witam.Poprzedni abonament był na babcie a teraz chciałbym ,,Love'' wziąć na siebie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

To jeśli jest to pierwsza usługa, to może być wymagany depozyt. Zależy też czy wyraziłeś zgodę na weryfikację w BIG/BIK i jeśli tak, masz pozytywną historię.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange Love

wiec jezeli na Tobie "pokazuje" depozyt 760zl to albo Jestes mlody rocznikowo i nie masz zadnej historii albo miales gdzies moze zadluzenie w przeszlosci 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Orange Love

@silvestri1975 czy udało się sprawę zakończyć i czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się w tym pomocna? Jeżeli tak, to prośba o oznaczenie jednej - najbardziej pomocnej, jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemuEmotikon: Szczęśliwy