Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love z rabatami

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z rabatami

Szukałem rozwiązania dla siebie bez TV i raczej migracja z Fun Packa + abonament komórkowy nie będzie możliwa. Pakiet tv mnie nie interesuje, zaś rabaty też nie bardzo bym widział. Do tej pory miałem rabat 20 zł. Moje umowy opiewają na terminy przed 12 czerwca 2016r., no i jeszcze te 10 zł za utrzymanie łącza, wynikające z promocyjnego regulaminu. Może konsultacje w temacie tutaj, wyjaśnią moje wątpliwości. Jedno jest pewne, że promocja obowiązuje od końca stycznia 2017 do końca stycznia 2018r. Potem wzrost ceny łącza? Czytanie zbliżonych tematów pogłębiło jeszcze większy mętlik w mej głowie. Czy widzicie wyjście z zagwozdki?

Orange Love

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z rabatami


Piotrekk85 napisał(-a):
jest opcja 2w1

@Piotrekk85 Czy o tym piszesz ?

Przechwytywanie.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love z rabatami

@Anonim  Co do cen od 2018 roku, to nie odważę się zgadywać.  Jak wiesz, ja wszedłem w tę promocję, co prawda 4w1, poczytajmy dokładnie regulamin promocji. Zobaczymy co tam może być dla Ciebie... Dopiszę później 😉

 

A może intresuje Cię "Abonament komórkowy za połowę ceny przez 24 miesiące z usługą stacjonarną" ??  Zobacz ten artykuł


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love z rabatami

A czy możesz podać miejscowość gdzie masz internet? bo to zależy głównie od tego czy jesteś na tzw. obszarze regulowanym czy nie. Zgodę na obszary objęte regulacją jest chyba na rok, jak UKE da zgodę a dłużej - to będzie zależało już od decyzji Orange.

W niektórych regulaminach znajdziesz tabelkę z gminami i tam możesz sprawdzić gdzie jesteś.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love z rabatami

Poza tym przeczytałem regulamin https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h4a/hc4/8870294585374/Regulamin-promocji-Orang... jeszcze raz i jest mowa o uldze 461,76 więc wychodzi że ulga jest na 24 miesiące a nie tylko do stycznia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love z rabatami


Piotrekk85 napisał(-a):

Poza tym przeczytałem regulamin https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h4a/hc4/8870294585374/Regulamin-promocji-Orang... jeszcze raz i jest mowa o uldze 461,76 więc wychodzi że ulga jest na 24 miesiące a nie tylko do stycznia.


@Piotrekk85  ulga jest na całą umowę, w regulaminie jest chyba informacja, że obowiązuje do stycznia 2018 - czyli do tego czasu można zawrzeć umowę, z warunkami opisanymi w regulaminie, na cały okres umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z rabatami


Piotrekk85 napisał(-a):
A czy możesz podać miejscowość gdzie masz internet? bo to zależy głównie od tego czy jesteś na tzw. obszarze regulowanym czy nie. Zgodę na obszary objęte regulacją jest chyba na rok, jak UKE da zgodę a dłużej - to będzie zależało już od decyzji Orange.

W niektórych regulaminach znajdziesz tabelkę z gminami i tam możesz sprawdzić gdzie jesteś.

Mieszczę się w szesnastu obszarach podanych przez konsultanta i w moim przypadku możliwości do 20 Mb/s występują Ale...no właśnie. Na forum pisałem, że tylko 10 Mb/s śmiga, a większy transfer non-stop zrywa . To jest właśnie to ale! W regulaminach także trzeba doczytać niuanse.Szczegóły.PNGZasięg.PNG

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love z rabatami

@Anonim  czasami trzeba "przejść" kilku konsultantów, a jeżeli jesteś pewny że coś u Ciebie powinno dać się zrobić, że coś Ci przysługuje, to zamawiać, zgłaszać, reklamować, aż do skutku.

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z rabatami


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  czasami trzeba "przejść" kilku konsultantów, a jeżeli jesteś pewny że coś u Ciebie powinno dać się zrobić, że coś Ci przysługuje, to zamawiać, zgłaszać, reklamować, aż do skutku.

 


Przejrzałem Twoją propozycję za pół ceny i w podsumowaniu wychodzi drożej, bo wszedłeś w testowanie, co się stanie, tak? Mnie podpowiedział tak:

Czat z M.PNG

Różnica w regulaminie jest powiększona o 1 grosz! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love z rabatami


burebusek napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  czasami trzeba "przejść" kilku konsultantów, a jeżeli jesteś pewny że coś u Ciebie powinno dać się zrobić, że coś Ci przysługuje, to zamawiać, zgłaszać, reklamować, aż do skutku.

 


Przejrzałem Twoją propozycję za pół ceny i w podsumowaniu wychodzi drożej, bo wszedłeś w testowanie, co się stanie, tak? Mnie podpowiedział tak:

Czat z M.PNG

Różnica w regulaminie jest powiększona o 1 grosz! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim  to co wkleiłeś z rozmowy z konsultantem to jest klasyczny pełen pakiet - tak jak ja mam 4 w 1, to co od początku tematu zmiany usług opisywałem. Ciekawe, czy można podpisać umowę na Orange Love z mniejszą ilością usług, bo przecież w fakturze, każda z nich (z tych 4) ma swoją pozycję i swój koszt. Teraz wiedząc co jest możliwe i za ile, musisz rozstrzygnąć co Ci jest potrzebne. 😉 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love z rabatami

jest opcja 2w1