Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love z rabatami

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z rabatami


Piotrekk85 napisał(-a):
jest opcja 2w1

@Piotrekk85 Czy o tym piszesz ?

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love z rabatami

Piszę klawiaturką 🙂
@Anonim: o co chodziło?

 

Edit: m.in. o to. Jest też mniej promowany 2w1 = internet mobilny+komórka.


Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Orange Love z rabatami

Sa dwa warianty tej opcji Love 2w1.

- internet stacjonarny + komórka

- internet mobilny + komórka

 

W obu przypadkach stała opłata 69 zł.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z rabatami


dismayer napisał(-a):

Sa dwa warianty tej opcji Love 2w1.

- internet stacjonarny + komórka

- internet mobilny + komórka

 

W obu przypadkach stała opłata 69 zł.


No właśnie, a gdzie tel. stacjonarny? Tego nie doszukałem nigdzie i jedyne, co przychodzi mi do głowy, to konsultant, który ma jakieś szczególne uprawnienia do modyfikacji pod klienta. A więc: w obecnym pakiecie Fun Pack tel.stacjonarny i neostrada (ale bez tv już) i tel.komórkowy na abonament. Tak, jak ma @Misiek62 4 w 1, a ja chciałbym 3 w 1 w opcji 10Mb/s, bo większa przepustowość nie jest u mnie możliwa. Wtedy Orange Love i will love you forever Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love z rabatami

Możesz wziąć 2w1 plus telefon analogowy oddzielnie.
Ew voip oddzielnie ale średnio się opłaca. Może Nowa Orange Strefa?
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z rabatami


Piotrekk85 napisał(-a):
Możesz wziąć 2w1 plus telefon analogowy oddzielnie.
Ew voip oddzielnie ale średnio się opłaca. Może Nowa Orange Strefa?

Przejrzałem regulamin wspomnianej powyżej propozycji. To ciągle nie to i na dodatek chyba nici z moich planów, bo doszukałem się w Regulaminie SuperPromocji FunPacka takiego haczyka, który można teraz różnie zinterpretować. Mogłem zerwać umowę, bo Orange nie wywiązała się z dostarczenia neostrady o prędkości 20Mb. Tymczasem zgodziłem się na obniżenie prędkości, co skrzętnie wykorzystano pisemnym potwierdzeniem zmian od listopada 2016. Od tego momentu zapewne będzie trwał cykl 24 miesięczny. Proszę bardzo, oto zrzut:

FunPack.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love z rabatami

@Anonim, przepraszam, że napiszę wprost. Bo trochę nie rozumiem co piszesz (jakoś gubię wątek co chcesz mieć docelowo). Chcesz przejść na Orange Love? Czy chcesz zrezygnować z umowy całkowicie? Sprawdzałeś może na BOK czy może coś "niestandardowego" może uda się zadziałać?

Ew. napisz jasno co masz i co chcesz.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z rabatami


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek, przepraszam, że napiszę wprost. Bo trochę nie rozumiem co piszesz (jakoś gubię wątek co chcesz mieć docelowo). Chcesz przejść na Orange Love? Czy chcesz zrezygnować z umowy całkowicie? Sprawdzałeś może na BOK czy może coś "niestandardowego" może uda się zadziałać?

Ew. napisz jasno co masz i co chcesz.

@Piotrekk85, działasz z prędkością światłowodu, tylko że on nic nie gubi, w przeciwieństwie do Ciebie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Najbliższa mi opcja będzie jednak możliwa na początku 2018r. Dzięki jednak za cenne wskazówki i teraz zastanowię się, który z postów w temacie dostanie ode mnie "zielone" światełko w tuneluEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Potwierdzam rozmowę z konsultantem.

Konsultacja.PNG