Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - oferta/konfiguracja


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Cześć pomarańczki,

 

Zadzwonił do mnie konsultant Orange i przedstawił mi ofertę Orange Love w której za 135 zł miesięcznie będę miał internet domowy Neostradę 20 Mb/s (więcej nie pozwalają mi warunki techniczne) + na 3 numerach wszystko za darmo i po 15gb na dwóch numerach telefonu i 105 gb na trzecim numerze internetu oczywiście do tego wszystkiego doliczane są obecne raty za sprzęt ,umowa na 24 miesiące. Oferta dla mnie dosyć atrakcyjna bo w chwili obecnej płacę za Neostradę 60 zł + za te 3 numer z maksymalnymi zniżkami około 230 zł i mam to samo w ofercie poza internetem bo na 2 numerach mam 30gb wspólnego internetu na 2 numery a na 3 numerze 30 gb na jeden numer. Ale problem tkwi w tym że takiej konfiguracji oferty z taką comiesięczną opłatą i tak dużym internetem nie znalazłem w ofertach Orange (zwłaszcza te 105 gb ) rozmowę z konsultantem odsłuchałem drugi raz ponieważ korzystam z aplikacji fontel dzięki której nagrywają mi się rozmowy i niczego nie pomyliłem i moje pytanie brzmi czy taka oferta istnieje i gdzie szukać potwierdzenia takiej oferty na internecie ? 

50 ODPOW. 50
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta/konfiguracja

Dla mnie trochę dziwna oferta tym bardziej że na jednym z trzech numerów dostajesz 105 GB i raty za sprzęt i wszystko w cenie 135 zł ? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Orange Love - oferta/konfiguracja

Konsultant przy aneksach ma pewne możliwości rabatowania, pytanie tylko czy to zrobił 🙂 Na stronie Orange nie musi tego być. Ale i tak przeczytalbym bardzo DOKŁADNIE umowę zanim bym ją oddał kurierowi.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Nie nie raty za sprzęt doliczane są do tych 135 zł (135 nie obejmuje rat) ,właśnie chodzi mi o te 105 gb ? skąd on to wziął tak samo skąd wziął te 15 gb na 1 i 2 numer skoro orange love w każdej ofercie ma maks 5gb ,dlatego też szukam tej oferty na internecie i nie mogę znaleźć 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Orange Love - oferta/konfiguracja

Ja zrozumiałem że raty za telefon są osobno doliczane. Słusznie?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

jeszcze żadnej umowy nie zawarłem ponieważ ta oferta wydała mi się podejrzana poprosiłem go aby zadzwonił do mnie jutro 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 2
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

tak raty za telefon są doliczane osobno 135 + 100 zł rat =235 zł 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - oferta/konfiguracja

@damkon93A jaki to telefon będzie na raty model marka ?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange Love - oferta/konfiguracja

Patrząc na pakiety GB to wygląda jakby zaoferował Ci dla dwóch numerów utrzymanie w Planie Komórkowym Optymalnym (10GB + 5GB za przedłużenie) oraz numer w Lovie 4G (5GB + 100GB z pakietu poza strefą domową). Tylko w tej wersji ta Neostrada nigdzie nie pasuje... Konsultant nie wymieniał nazw planów w jakich Ci proponował przedłużenie umowy poza nazwą "Love"?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Love - oferta/konfiguracja

W love numer ma 5GB, później włącza się 1 schodek czyli kolejne 5GB za 10 zł, dalej po wykorzystanie tego 5 GB włącza się kolejny schodek 5GB za 10 zł, następnie jeśli jesteś w zasięgu LTE masz 100 GB z ograniczeniem prędkości do 5Mb/s i dalej bez limitu z prędkością do 1 Mb/s. Jeśli jesteś w zasięgu 3G prędkość ograniczana jest do 64 kb/s. Schodki można zablokować lecz po wykorzystania 5GB z podstawy prędkość ograniczona będzie do 64kb/s we wszystkich technologiach. Więc coś ściemnił z tymi 100 GB. Na numerach nie wchodzących w LOVE negocjuj rabat 20%. 🙂 Na obu numerach !