Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Witam

 

Zastanawiam się nad otwarciem rachunku w Orange Finanse.

 

Chciałem zapytać was o opinie, czy warto ?

 

Plusy, minusy, spostrzeżone przez was użytkowników.

 

Jak wygląda szata graficzna ???

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Ja korzystam od 2 lat jako rezerwowe konto. Raz do roku składam wypowiedzenie, to można dostać promocję extra w strefie korzyści 😉
Prawie wszystko za free. Ale preferuję obsługę (szczególnie reklamacyjną) osobistą, a tu jej nie ma, więc nie będzie moim pierwszym kontem (może to ja jestem dosyć marudnym klientem).

Graficznie ok, jak w większości polskich banków. Dużym plusem jak na mój orange, że z apki mobilnej możesz dzwonić na infolinię obsługową bez IVR.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Usiłowałem założyć u nich konto (dają 120 zł premii) - ale nie mam możliwości ściągnięcia dokumentów: linki nie działają (są błędne adresy - nawet im pokazałem gdzie są błędy!).

 

Odpowiedź infolinii: masz złą przeglądarkę, to nie jest nasz problem, nie możemy ci przysłać dokumentów jako załączników.

(Dokumentów nie da się również pobrać z ich strony.)

 

Odpowiedź przez email: masz złą przeglądarkę, czego się czepiasz, to nie jest nasz problem, ale możesz złożyć reklamację (rozpatrywanie zajmie do 60 dni) i przepraszamy za usterki.

 

Tak więc zanim zdążyłem założyć konto w Commerzbanku (czyli mBanku czyli OrangeFinanse) — zrezygnowałem.  Odradzam!  Jeżeli nie potrafią rozwiązać prostego problemu to co będzie gdyby nastąpiła jakaś awaria.  Kilka złotych piechotą nie chodzi ale ryzyko, że się będzie całymi dniami walczyło o ewentualną reklamację też ma swoją cenę.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Jedną z wad jest zgłoszony już problem z możliwoscią "wejścia" (problem z dnia dzisiejszego) w zakładki orangefinanse na MO. @Piotrekk85, jako posiadacz konta, możesz sprawdzić prawidłowość działania linków na MO dotyczacych OF?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Jakich linków? można prościej mnie pokierować. U mnie hula wsio bez problemów. Mowa o Mój Orange na stronie www czy w aplikacji mobilnej?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Chodzi o www...nie działa "konto osobiste", "oszczędnosci" i inne ...

orange finanse linki.jpg

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

U mnie na Chrome działa. Ale niestety widzę składnie htmla - nie jest wspierana przez wszystkie przeglądarki.
Można wejść bezpośrednio na stronę https://www.orangefinanse.pl/ lub jeśli trzeba jakiś papierków https://www.orangefinanse.pl/dokumenty_do_pobrania.phtml

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Po wejsciu bezpośrednio w https://www.orangefinanse.pl/ wszystko działa ok. Ok, czyli coś się wysypało z linkami ze strony...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Nie, to Twoja przeglądarka nie wspiera składni 😉

Ew. masz adblokac czy inne narzędzia 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Finanse - Opinie (wady i zalety)

Mniejsza o to...MO wysyła pod orangefinanse.com, na której dzieją się cuda pomimo braku narzedzi do blokowania...temat mało istotny 🙂 Przez orangefinanse.pl normalne połączenie. Dzięki @Piotrekk85 😉