Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

Nowość w Orange więcej na blogu Orange  tutaj Co wy o tym myślicie? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

W cyberprzestrzeni, bez papieru ani rusz. Wyobrażasz sobie, że odchodzisz na emeryturę i archiwum X wydaje Ci dyskietkę? A jak będzie włam czy żywioły, to jakiś ślad zostanie. Gdzieś w Twoich rejonach odnaleźli akta pewnej kamienicy...medialnie rozpowszechnianejEmotikon: Mrugający A tak, prawo optima-było i nimaEmotikon: Szczęśliwy Po ptokachEmotikon: Mrugający

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

Ciekawe jak można przeczytać umowę na tablecie i czy można odstąpić od umowy. Bo niby podpisana zdalnie.
Anonim

Nie dotyczy

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

Zobaczymy jaka otrzymasz odpowiedz z bloga Orange jak na razie to wersja testowa w jednym salonów Orange W-wa.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

Dla mnie super. Podstawa w dzisiejszych czasach, wszystko zdalnie bez papierów. Temat przeczytania umowy w salonie (nikt tego nie robi) można doprecyzować Emotikon: Szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

@RonCzy zdanie sprzętu tez wolisz elektronicznie a co robisz w przypadku braku do Internetu?  


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

@Anonim, zdanie sprzetu??Emotikon: Szczęśliwy Przecież dziś możesz wszystko odesłać zdalnie bez wizyt w salonie. Brak dostępu do internetu?? Sam Orange planuje zmniejszenie liczby punktów. Podam Ci przykład: W Jastrzębiu specjalnie zlikwidowali okienko do wpłat (Gazownia), aby zmusić ludzi i zachęcić do płacenia przez internet. Oczywiście emeryci latają na pocztę. Nie ma odwrotu od zmian.

Być może wykraczam poza pewien obszar rozwoju, ponieważ prowadzę sprzedaż, handel internetowy w nowoczesnym systemie sprzedaży. Bez punktów i strat w formie opłat za lokal, media itp, dlatego dla mnie jest to całkowicie normalne. Nie znoszę "latać" za czymś i staram się wszystko załatwiać przez sieć.

Anonim

Nie dotyczy

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange


Ron napisał(-a):

Dla mnie super. Podstawa w dzisiejszych czasach, wszystko zdalnie bez papierów. Temat przeczytania umowy w salonie (nikt tego nie robi) można doprecyzować Emotikon: Szczęśliwy 


@Ron, to czekaj jeszcze na doprecyzowanie na zadane pytanie na blogu przez GuruEmotikon: Szczęśliwy Niby test, ale na żywym organizmie. Taki kot w workuEmotikon: Mrugający. Gdyby PDF był od razu otwarty na moim sprzęcie, zanim złożę podpis, to ok. Siedzę sobie na boku i "studiuję" treść, czy jest zgodna z przedstawioną ofertą umowy postpaid (bez papierków). Wtedy dopiero podpis, a nie, jak opisał to W.J:"Wspólnie z doradcą wybrałem ofertę, ustaliłem warunki i wszystko zostało wpisane do systemu. Na tablecie złożyłem podpis." Pomijam fakt, że to, co na elektronicznym papierze, może odbiegać od ustaleń słownych. Fajnie by było nagrywać też rozmowę, jako dowód (zgrać na pendrive). Wiecie, jak w realu bywa.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

@Anonim, masz rację dlatego testują tą możliwość, ale moim zdaniem super pomysł. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

Dla mnie lepszym pomysłem było by archiwizowanie takich umów i ew. skanów umów na poziomie Mój Orange (tylko dla nowych). Uporządkowało i uprościłoby to znacznie obsługę.
Anonim

Nie dotyczy

Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange

@Piotrekk85, jeszcze jest z regulaminami, reklamacjami i samym działaniem MO sporo niedogodności. Przychodzisz z pendrive, sprzętem z ABW i sam wklepujesz dane do konta. To byłby przełom!