Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie opłacona linia telefoniczna a internet z Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie opłacona linia telefoniczna a internet z Orange

Interesuję mnie oferta Orange Love Internet domowy 10 Mb + 55’’ Samsung UHD (4K) Smart TV MU6102 i moje pytanie brzmi czy jak kiedyś mój tata posiadał linię telefoniczną TP która do dzisiaj nie została opłacona to będę mógł korzystać z internetu czy muszę pierw ją opłacić? Biorąc internet domowy jest wymagana umowa o pracę czy wystarczy że jestem pełnoletni? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Nie opłacona linia telefoniczna a internet z Orange

@rf2460 windykacja prowadzona jest na użytkownika, więc jeśli linia jest wolna (doszło do zerwania umowy i odłączenia usług) to nie powinno być problemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie opłacona linia telefoniczna a internet z Orange

Zadłużenie innej osoby na wzięcie umowy przez Ciebie. Przy ofercie z tv jest wykonywana tzw. weryfikacja płatnicza i od jej wyniku zależy konieczność dostarczenia dokumentów np. innego rachunku czy zaświadczenia o zatrudnieniu.
Anonim

Nie dotyczy

Nie opłacona linia telefoniczna a internet z Orange

@rf2460 jeśli to Twoja pierwsza umowa z Orange, to dokument potwierdzający wypłacalność będzie wymagany.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie opłacona linia telefoniczna a internet z Orange

a z tą linią telefoniczną jak będzie muszę ją opłacić?

Anonim

Nie dotyczy

Nie opłacona linia telefoniczna a internet z Orange

@rf2460 windykacja prowadzona jest na użytkownika, więc jeśli linia jest wolna (doszło do zerwania umowy i odłączenia usług) to nie powinno być problemu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie opłacona linia telefoniczna a internet z Orange

Przy ofercie z tv możesz ale nie musisz być poproszony o jakiś drugi dokument. Ale to po złożeniu zamówienia.