Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada czy internet mobilny


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada czy internet mobilny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Neostrada czy internet mobilny

Czyli np pierwszy airbox jest za 79.99 miesięcznie (69,99 abo + 10 zl rata). A w salonie miałeś chyba rate 19.90 tylko nie pisałeś który airbox. Tylko online nie ma oferty na próbę (odstąpienie to nie to samo co testowanie).

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada czy internet mobilny

Zdecydowałem się zamienić neo na internet mobilny, myślę routerze ZTE MF 286. Chciałbym też połączyć usługi w pakiet love, za 99.90 mam komórkę, telefon stacjonarny, tv i internet mobilny. Czy z tym routerem w ogóle będzie mi działać tv od Orange ( dekoder whd 80 ) i telefon stacjonarny VoIP ? Bo z tego co się dowiedziałem to biorąc love nie mogę zostać na linii adsl.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Neostrada czy internet mobilny

A uzyskałeś zgodę na zmianę promocji?
Bo w standardzie można zamienić Neo na ADSL na Love na ADSL. Tv po sat, voip nie ma problemu. Przejście na internet mobilny ze strefą domową +tv sat jest możliwe przy przedłużeniu (ew. trzeba być zakwalifikowanym to promocji).

Polecam też ten wątek https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Zmiany-w-ofercie-Mo%C5%BCna-teraz-mie%C4%87-internet-mobilny-i-t... - swego czasu zadałem kilka pytań dot. tej oferty.
W standardzie voipa od Orange wtedy nie ma. Ale możesz skonfigurować i wykupić sobie oddzielnie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada czy internet mobilny

Konsultant w salonie sprawdził i twierdzi że mogę z takiej opcji skorzystać, na stronie też mam proponowany internet domowy 4g więc pewnie się kwalifikuje. Mi właśnie zależy na tym żeby pozostać przy opcji adsl ze stacjonarnym. Muszę też o to dopytać w salonie bo po dłuższej rozmowie konsultant nie wspomniał nic o przejściu na VoIP

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Neostrada czy internet mobilny

W Love z internetem stacjonarnym jest tylko numer internetowy jako stacjonarny. Możesz zachować telefon analogowy (pots) jako oddzielna usługa, ale wtedy płacisz i za telefon domowy i za pakiet Love (bez utrzymania łącza 10zł jedynie).

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Neostrada czy internet mobilny

@Baron90 czy któraś z powyższych podpowiedzi okazały się pomocne? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jednej z nich jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy