Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Mogę mieć 4 abonament?

Witam. Mam pytanko ponieważ mam 3 telefony w abonamencie a chciałem synowi wziąc Xboxa na abonament. Mogę wziąc 4 abonament? Jest to możliwe?..

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE
4 ODPOWIEDZI
Poziom 25, Specjalista
  • 1714
  • 1175
  • 28

Mogę mieć 4 abonament?

rafal5 napisał(-a):

Witam. Mam pytanko ponieważ mam 3 telefony w abonamencie a chciałem synowi wziąc Xboxa na abonament. Mogę wziąc 4 abonament? Jest to możliwe?..

@rafal5, a co ogranicza wzięcie kolejnej oferty? Kliknij.

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Mogę mieć 4 abonament?

burebusek napisał(-a):

rafal5 napisał(-a):

@rafal5, a co ogranicza wzięcie kolejnej oferty? Kliknij.

No właśnie nic. Abonamenty na bieżąco płacone. Ale wole sie upewnic

Highlighted
Poziom 25, Specjalista
  • 1714
  • 1175
  • 28

Mogę mieć 4 abonament?

[ Edytowane ]

@rafal5, z pozycji forum nie ma jeszcze możliwości przejścia na oferty, bo przed chwilą sprawdzałem, ale  z tego linka tak, więc wybierz, co Ciebie interesuje. Mogą do Ciebie oddzwonić tutaj

Albo zakładka forum Oferta jest sprawna.

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 317
  • 478
  • 14

Mogę mieć 4 abonament?

@rafal5 Czy odpowiedź Burebuska okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. | Nie wiesz jak działa forum? Przeczytaj Zasady Nasz Orange |