Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.


basiaS napisał(-a):

Hellmutos napisał(-a):

Dodam kilka rzeczy, które wydają mi sie ważne.
Gdy loguję się na konto w orange.pl w zakładce podsumowanie mam wyszczególnione:
Telefon stacjonarny i tam blebleble
neostrada ble bleble
TV z dekoderem ble ble i
Telefon komórkowy i tam cyt.: 

"Usługa mobilna 

Okres rozliczeniowy kończy się za 15 dni (25 marca 2017).

Umowa kończy się za 729 dni (9 marca 2019).

Twoje konta usług mobilnych i usług stacjonarnych są w trakcie łączenia."
 
i dalej w umowie ....
 
§3. Termin rozpoczęcia świadczenia Usługi
1. Świadczenie usługi Telefon komórkowy rozpoczniemy do 15 dnia od
zawarcia Umowy.
(...)
4. Z dniem rozpoczęcia świadczenia Pakietu usług umowa na usługę
telefoniczną, z której Państwo korzystają dotychczas, wygaśnie. Nie
spowoduje to naliczenia przez nas odszkodowania.
 
Domyślam się, że za 15 dni stary nmer i abonament wyłączy się i zostanie rozliczony a nowy włączy się. Tak to wyglada. Logicznym wydaje się, że stary numer wygasa a nowy się włącza tak bym ani jednego dnia nie korzystał z dwóch numerów jednocześnie.
Tyle ode mnie...jak się dowiem to napiszę. Przez telefon koles z BOK chyba nawet nie rozumiał o co mi chodzi, zgłosiłem reklamację obiecali, że się odezwą. Czekam. Moze ktoś z Was czytających miał podobnie i potwierdzi czy aby na pewno nie będę zmuszony płacić dwóch abonamentów jednocześnie?
Poza tym net i tv smiga. Jest jakość i wygoda - nie ma się do czego przyczepić. Polecam.


ja miałam tak samo,napisałam reklamacje i czekam na odpowiedz


@basiaS@Hellmutos  jeżeli Wasz problem dotyczy włączenia posiadanego numeru do pakietu Orange Love, niezależnie od tego czy łączenie z istniejącą usługą internetu albo pakietu z wcześniejszych promocji, czy dobierany nowy zestaw - internet, TV, według mnie istotnym jest, byście w trakcie takich ustaleń, nie zważając na deklaracje konsultanta, zdecydowane, jednoznacznie stawiali sprawę że zależy Wam na zachowaniu numeru. Inaczej konsultant ma prawo zakładać, że chcecie dobrać numer, rozliczany w ramach pakietu, nie można oczekiwać, że konsultant samodzielnie wpadnie na to że chcieliście włączyć posiadany numer do pakietu. Jeśli więc tak stawialiście sprawę jak to opisałem, i okaże się, że macie dwa numery komórkowe - stary na dotychczasowych zasadach i nowy w ramach pakietu, to jak najbardziej macie podstawę do reklamacji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Witam, ja to dopiero mam niespodziankę - posiadałem od pół roku z małżonką i synem abonament wspólny na 3 telefony (kupione -nie na raty), po namowach telefonicznego konsultanta i z okazji podciągnięcia linii światłowodu podpisaliśmy umowę Orange Love. Sytuacja miała wyglądać tak że numer żony jako główny miał być przeniesiony do nowej usługi Love , a mój i syna na promocyjnych warunkach na abonament około 20 pln każdy. Krótko - po podłączeniu nowej usługi numer główny żony został od razu przeniesiony a nasze nie i utraciliśmy jako numery dodatkowe wszystkie ulgi . Kiedy po 2 dniach po zalogowaniu się na konto zorientowałem się że na jednym numerze

Internet

Wykorzystane 558 MB

Ponad abonament
738,28 zł
Na drugim podobnie plus płatne rozmowy , złożyłem reklamację - czekam na jej rozpatrzenie  , ale pani konsultant poradziła bym nie korzystał z telefonu , ani syn do dnia 10 lutego (okres rozliczeniowy) dziś jest 20-ty styczeń. Czy to normalne????

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Jeśli masz numer dodatkowy bez głównego, to transfer jest płatny wg cennika, nie ma limitu na internet.
Anonim

Nie dotyczy

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

@ash1970, to nie jest normalne, bo rozmowy są nagrywane i na tej podstawie, być może, Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona po myśli. Jeżeli więc tak poradziła Ci konsultantka, to o ile nie jest przeszkodą nie korzystanie z telefonów, zaczekaj jeszcze. Mnie też nie poinformowano dokładnie i zrobili po swojemu. Problem polega na tym, że jeden konsultant notuje, a drugi podczas realizacji umowy to schrzani. Gdyby jeden i drugi dostał "po kieszeni", to pewnie dziesięć razy by sprawdził, czy wszystko jest ok. Czy masz gdzieś w tych dokumentach, że jest to oferta konwergentna?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Dla mnie opis nie daje raczej postaw. Może być zastosowany jeszcze tryb polubowny.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Tak, ale czemu nr główny został przeniesiony natychmiastowo do nowej usługi , a dodatkowe nie .Nowe abonamenty miały zachować dotychczasowe ulgi 5 gb i bezpłatne rozmowy , żadnej informacji o utracie ulg i jakimkolwiek okresie przejsciowym.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

To wynika z regulaminów promocji. Info powinno być na umowie) aneksie. Ale byłbym dobrej myśli - zwykle Orange w trybie polubownym anuluje opłaty.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Jeśli nr główny przenoszony jest do LOVE to pomimo widocznych opłat za połączenia na nr dodatkowych, to opłaty za nie będą automatycznie anulowane. Także bez obaw.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Witam

Niestety , burdel w Orange - faktura doszła z pełną kwotą do zapłaty, także kopię się dalej - i to wszystko na początek mojej przygody z siecią


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Czyli masz opłaty naliczone na tych numerach które były dodatkowymi ?
Abonamenty się zmieniły ? na Plany komórkowe ?