Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Korzystna, tania oferta od Orange vs UPC.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Korzystna, tania oferta od Orange vs UPC.

Cześć,

 

jako że Orange wprowadziło się w grudniu do mojego bloku ze światłowodem, już teraz, rok przed końcem umowy z UPC, chcę zapytać się o ofertę.

 

Teraz mając w UPC 60Mb/s, pakiet max ( a więc baaaaardzo dużo programów, 152(96HD), multiroom + myprime (coś ala wypożyczalnia filmów, stare tytuły) i telefon bez limitu, płacę 92zł miesięcznie.

 

Chciałbym mieć porównywalną ofertę programową co w UPC (oczywiście wraz z Polsatami Sport, jestem fanem siatkówki), telefon i internet 100Mb/s ewentualnie 300Mb/s.

 

I teraz wchodząc na stronę Orange, przeraziłem się trochę ceną za taki pakiet.. 89.99 w pierwszym miesiącu, 134,99 zł po drugim miesiącu. 

 

Więc teraz najważniejsze pytanie, jak Orange chce mnie skłonić do podpisania z nimi umowy? 🙂 Posiadam jeden numer w abonamencie, abonament w Orange 70zł i drugi numer mam na kartę, za który płacę co miesiąc 20zł by mieć pakiet nolimit (a2mobile), taka dodatkowa informacja jeżeli coś by to zmieniło, by połączyć te dwa numery z ofertą Orange.

 

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Korzystna, tania oferta od Orange vs UPC.

@-brtk-  a to podsumowanie dotyczy oferty Orange Love? Bo w ramach takiego rozwiązania można włączyć telefon komórkowy Orange, abonament do pakietu, przy telefonie VoIP i internecie zaoszczędziłbyś na abonamencie telefonicznym, w zamian wziął te pakiety opcjonalne, albo bogaty od razu... i dokupił polsat. Myślę, że niewiele drożej by Cię to wyniosło, a internet miałbyś co najmniej 100Mb/s


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Korzystna, tania oferta od Orange vs UPC.

Właśnie nie Love, bo napisałem, że telefony dodaję, jakby to coś zmieniło 🙂

 

Faktycznie lepiej to wygląda, możesz zerknąć @Misiek62 czy o to chodziło?

 

W cenie pakietu Orange Love

otrzymujesz  abonament komórkowy

 

Nielimitowane rozmowy, SMS, MMS w kraju i w roamingu w UE

Internet w telefonie 5 GB (w tym ponad 3,22 GB w roamingu w UE)

 

 

edit:

 

dodałem multiroom 

 

 

Więc faktycznie, jako, że mam teraz abonament za 70zł, to wliczając darmowy w pakiecie ten abonament, wychodzi ~85zł za internet, telefon i telewizję. Więc do grudnia mam czas, by się zastanawiać, może jeszcze jakieś fajne oferty wejdą.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Korzystna, tania oferta od Orange vs UPC.

W pakietach od kilku komórek rosną zyski.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Korzystna, tania oferta od Orange vs UPC.

@-brtk-  jeśli masz przed sobą jeszcze prawie rok, no dobra, pół roku ... to nie ma co się śpieszyć ze szczegółową analizą oferty... Pozostaje mieć nadzieję, że pakiet OL będzie jeszcze promowany tak jak teraz, to przy włączeniu komórki jest ewidentna oszczędność na abonamencie.