Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kalkurator oferty

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kalkurator oferty

Dziś pojawił się kalkulator ofert tutaj ale jest wielki błąd podając różne kwoty za Internet i tak przenosi nas do tej samej oferty.Chyba ze czegoś nie rozumiem ? 

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNGPrzechwytywanie2.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kalkurator oferty

Ale nie podałeś opłaty za tv. Więc ciężko porównać ofertę Love (która składa się z kombinacji 4w1) z usługą mniejszą. Wydaje mi się, że to zabieg celowy by wskazać na dany moment ofertę tzw. promowaną a nie wszystkie. Tak samo jak ostatnio @Wiktor zwrócił mi uwagę na istnienie w Love wariantu 'internet mobilny'+'tv sat'+'komórka'.

 

Być może chciałbyś @Anonim aby konfiguracje na www wskazywały wszystkie promocje. Ale jak znam życie Orange musiałoby najpierw wyciachać wszystkie "niepromowane" promocje. Tylko czy na tym ktoś zyska? raczej nie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kalkurator oferty

Ale oferta w podstawie jest jedna, to gdzie błąd? mi się wydaje, że to chodzi o "marketing" czyli jak podasz ile obecnie płacisz i jeśli będzie to więcej niż w Orange, to zobaczysz korzyści. A jak nie, to nie.

Anonim

Nie dotyczy

Kalkurator oferty


Piotrekk85 napisał(-a):
Ale oferta w podstawie jest jedna, to gdzie błąd?

@Piotrekk85Czy widziałeś jakie podaje kwoty ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kalkurator oferty

Ale nie podałeś opłaty za tv. Więc ciężko porównać ofertę Love (która składa się z kombinacji 4w1) z usługą mniejszą. Wydaje mi się, że to zabieg celowy by wskazać na dany moment ofertę tzw. promowaną a nie wszystkie. Tak samo jak ostatnio @Wiktor zwrócił mi uwagę na istnienie w Love wariantu 'internet mobilny'+'tv sat'+'komórka'.

 

Być może chciałbyś @Anonim aby konfiguracje na www wskazywały wszystkie promocje. Ale jak znam życie Orange musiałoby najpierw wyciachać wszystkie "niepromowane" promocje. Tylko czy na tym ktoś zyska? raczej nie.

Anonim

Nie dotyczy

Kalkurator oferty

powiedzmy place tyle a Orange 

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Kalkurator oferty

@Piotrekk85, to w czystej postaci marketing. Też podałem dane pi razy drzwi i wyszło, że Orange Love będzie taniej. Trzeba podać prawdziwe opłaty i będzie albo w tę, albo w tamtą stronęEmotikon: Szczęśliwy

kalkulator.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kalkurator oferty

A jak byś płacił więcej - zobaczysz korzyści:

 

2017.11.13_20h09m51s_001.png

@Anonim: wyprzedziłeś mnie 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Kalkurator oferty

@Anonim 

czy zawarte w tym temacie odpowiedzi okazały się przydatne? Jeśli tak - to zachęcam do oznaczenia tej "naj" 🙂

 

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.