Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HP OMEN 15 - czy mogę zwrócić?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

HP OMEN 15 - czy mogę zwrócić?

Temat przeniesiony z działu "Szukam oferty" - moderator Wojciech.

 

Witajcie. Mam problem z HP OMEN 15, tą nowszą wersją.

Wczoraj zakupiłem go na raty i dopiero dziś zacząłem go użytkować.

Po aktualizacjach zauważyłem, że na ekranie jest martwy piksel, no i mnie to osobiście "gryzie" w oczy mimo, że jest on z boku. Drugim problemem jest to, że po włączeniu HP ASSISTANT pokazuje mi, że gwarancja jest na 1 rok i 7 miesięcy a nie na dwa lata. Dodatkowo komputer strasznie wolno się uruchamia, wolniej od mojego Dell E6420, który jest znacznie starszy.

 

Czy na podstawie tak niewygodnych dla mnie rzeczy jak te wyżej wymienione mogę sprzęt zwrócić do Orange i nie być obciążony żadnymi kosztami, płatnościami?

Pozdrawiam.

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

HP OMEN 15

Jeśli chodzi, o wolne działanie systemu to jest nafaszerowany aplikacjami od HP. Jeśli chodzi, o datę to powinien Ci pokazać, że masz, 2 lata więc widać, że był już przez kogoś uruchomiony. Co do odstąpienia od umowy ratalnej pozostaje Ci się z nią zapoznać czy jest taka możliwość.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

HP OMEN 15

@Divisio23, jak się skończyła Twoja sprawa? Przy zakupie poza salonem możesz odstąpić do 14 dni od urządzenia. Okres gwarancji jest określany przez producenta. Warto sprawdzić kartę gwarancyjną jak to wygląda i od kiedy jest liczony. Oczywiście zawsze obowiązują 2 lata na rękojmie. Wszystkie aktualizacje zostały zrobione?