Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Dzień dobry.

 

Od kilkunastu lat jestem klientem Orange, skończyła mi się umowa 8 stycznia . Warunki pasowały mi, wszystko nie limitowane , włącznie z internetem (999GB) w telefonie . W nowej ofercie, mogę dostać maksymalnie 20GB i tu się pojawiają schody, ponieważ potrzebuję większej ilości danych. Do tego oferta telefonów, jest okrojona.  T-mobile, oferuje większą gamę telefonów + internet bez limitu. Czy jako klient z takim stażem, nie mogę dostać lepszych warunków? Czekam kilka dni i albo dogadam się z orange, albo uciekam, tam gdzie jest lepiej.  Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Ograniczeń nie było kiedy LTE ruszało. Teraz się zatyka. Więc warto zostać na starej ofercie o ile masz prawdziwy nolimit po zakończeniu lojalki.

@Ron: były takie oferty.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Interesuje Cię oferta na firmę czy osobę prywatną?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Oferta na firmę. Mam również drugi numer, ale umowa kończy się w 03/2019


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Czy miałeś oferowane z Orange takie coś "Po wykorzystaniu pakietu danych (20 GB, w tym 5,15 GB w UE) prędkość transmisji danych spada do 1 Mb/s"? W T-Mobile jest raczej podobnie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Do tej pory mam 999GB miesięcznie bez spadku prędkości. W Tmobile wprowadzono nową ofertę i nie ma spadku prędkości.   Oferowano mi teraz pakiet Wzbogacony z tym zapisem;  Po wykorzystaniu pakietu danych (20 GB, w tym 5,15 GB w UE) prędkość transmisji danych spada do 1 Mb/s


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

To przeczytaj regulamin, bo jak ja sobie zobaczyłem w T-Mobile to jest tam zapis:

**Po przekroczeniu poziomu konsumpcji 20 GB nastąpi ograniczenie prędkości maksymalnej transmisji w mobilnym Internecie w tak i sposób, że nie będzie ona wyższa niż 1 Mb/s."
 

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Dlaczego operatorzy wprowadzili takie ograniczenie?  Wcześniej dawali wszystko, a teraz jest problem.  Przeglądam ofertę i pozostaje wziąć dodatkowo internet. Chyba jedyne rozwiązanie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

999GB bez limitu jaka to oferta, bo nikt nie ma takiej oferty z pełnym bez limitu Emotikon: Szczęśliwy

Nigdy nie dawali takiej sumy GB, być może prędkość nie spadała, bo małe obciążenie na BTS.

 

Wszystkie sieci mają ograniczenia w regulaminach, aby każdy mógł korzystać z sieci mobilnej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Ograniczeń nie było kiedy LTE ruszało. Teraz się zatyka. Więc warto zostać na starej ofercie o ile masz prawdziwy nolimit po zakończeniu lojalki.

@Ron: były takie oferty.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji?

Umowę brałem pod koniec 2015r, mam zużyte w tym miesiącu 150GB.  Płacę za abonament ponad 100zł netto. W nowej ofercie miałbym taniej i chciałem wymienić telefon. Muszę się zastanowić, ale chyba dobiorę dodatkowo internet. Pakiet Lovedlafirm, będzie chyba dobrym rozwiązaniem.

 

 

 

 

aa.jpg