Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy stawka 29 gr za minutę dotyczy także połączeń do sieci Play i Cyfrowy Polsat?

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Czy stawka 29 gr za minutę dotyczy także połączeń do sieci Play i Cyfrowy Polsat?

 1) Czy stawka 29 gr za minutę OBECNIE dotyczy także połączeń do sieci Play i Cyfrowy Polsat? Dokładniej chodzi mi o to, czy stawka do sieci Play (ewentualnie do Cyfrowego Polsatu) jest wyższa niż te do stacjonarnych i komórkowych innych sieci w kraju? Zwłaszcza chodzi mi o oferty abonamentowe (gdy ja mam abonament i tam dzwonię)... Wydawało mi się, że tak, gdy czytałem "Regulamin oferty Plan Komórkowy" i "Cennik usług w ofercie Plan Komórkowy" (https://www.orange.pl/view/regulaminy_cenniki?footerlink=true), ale oto Google znalazł taki FAQ - https://www.orange.pl/portal/map/map/faq_category?faq=3722655&cat=3643691&cat2=3722652... Znalazłem też coś takiego - https://www.orange.pl/fid,4002278347,id,2506900001,title,op-ata-za-minute-po-aczenia-do-play-cyfrowe...

 A może to zależy od promocji jaką mam, a teraz zwykle te droższe sieci też zwykle jakaś standardowa promocja obejmuje i nie jest 0,75 zł / min tylko tak jak na inne zwykłe numeru, np. bez limitu?

 2) Rozumiem, że przy ofertach (np. abonamentowych), gdy mowa jest o np. nielimitowanych połączeniach na telefony stacjonarne i wszystkie komórkowe w kraju za wyjątkiem numerów specjalnych i infolinii, to to nielimitowanie obejmuje także wszelkie numery stacjonarne i komórkowe, nawet będące numerami infolinii - tak na prawdę - firm i instytucji - wystarczy że jest zachowany typowy format numeru stacjonarnego, tj. (xx) y-yyy-yyy [(kierunkowy) właściwy], a wykluczone infolinie - to dopiero chodzi tylko o numery skrócone, numery zaczynające się od specjalnego ciągu cyfr (np. 0-800-..., 0-700-..., 0-801-..., 7272, *501, itp.)? Czyli wyjęty z opłat będzie każdy nr stacjonarny i komórkowy o typowym formacie mimo, że tak na prawdę może służyć danej firmie lub instytucji za infolinię, telefon służbowy (np. infolinia urzędu miejskiego, ale o typowym dla danego miasta prefiksie i formacie)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy stawka 29 gr za minutę dotyczy także połączeń do sieci Play i Cyfrowy Polsat?

To zależy od posiadanego abonamentu, oferty, planu. Od okołu 5-7 lat wszystkie nowo-wprowadzane plany dla oferty komórkowej mają stawki po 29 gr za minutę. Zmiana z automatu weszła do ofert na kartę poza taryfą Nowe Orange Go gdzie stawki zależą od doładowania.

Jedyna ewentualność to posiadanie bardzo starego planu lub korzystanie z oferty negocjowanej indywidualnie dla dużych firm (której warunki pod tym względem mogły nie zostać zaktualizowane).

Jeśli chcesz sprawdzić do jakiejś sieci należy dany numer, zadzwoń z komórki Orange na bezpłatny numer *555.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy stawka 29 gr za minutę dotyczy także połączeń do sieci Play i Cyfrowy Polsat?

To zależy od posiadanego abonamentu, oferty, planu. Od okołu 5-7 lat wszystkie nowo-wprowadzane plany dla oferty komórkowej mają stawki po 29 gr za minutę. Zmiana z automatu weszła do ofert na kartę poza taryfą Nowe Orange Go gdzie stawki zależą od doładowania.

Jedyna ewentualność to posiadanie bardzo starego planu lub korzystanie z oferty negocjowanej indywidualnie dla dużych firm (której warunki pod tym względem mogły nie zostać zaktualizowane).

Jeśli chcesz sprawdzić do jakiejś sieci należy dany numer, zadzwoń z komórki Orange na bezpłatny numer *555.