Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

Witajcie, czy nie lepiej rozwiązać umowę skoro dzwonię do Obsługi Klienta w sprawie nowej umowy i nie otrzymuję takiej oferty jaką bym chciał?
Proszę o przygotowanie oferty, bo mogę zrozumieć, że ciężko nagle dobrać interesującą...
Umawiam się na termin za kilka dni, a Pani konsultantka nie oddzwania...

 

Mam na myśli internet mobilny na kilka kart SIM (3-4 sztuki) oraz włączenie do oferty numeru telefonu komórkowego.

Obecnie mam umowę na abonament telefoniczny oraz osobno umowę na 2 karty SIM w jednym pakiecie internetowym i jest to wygodne w tabletach. Nie potrzebuję aż tak bardzo 3-4 kart SIM, ale niewątpliwie jest to znacznie wygodniejsze w kilku urządzeniach mobilnych za co mogę dodatkowo płacić, ale nie koszt 3-4 osobnych umów za 50zł każda i jeszcze abonament telefoniczny...

 

Jak sądzicie, czy istnieje możliwość otrzymania od Orange oferty łączonej?
Czy może lepiej przejść do konkurencji, która zaproponuje ciekawszą ofertę niż 4 abonamenty...

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

W takim razie najlepiej będzie Ci wziąć coś podobnego do tego co napisał @Arti_Kn_Pl, tylko w Lovie.

Love (79,99 zł) czyli komórka no limit, internet 100GB współdzielony i 150GB w strefie domowej, do tego 3 dodatkowe karty SIM (po 5zł każda).

Wychodzi Ci 94,99 za 5 kart (4 internetowe i jedna voice) czyli ~18,99zł za jedną.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

Możesz zadzwonić do DUK *400 lub *220


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

Nie piszesz jaki limit internetu cię interesuje ale:
Pierwsza karta sim 39.90 zł z pakietem 50 GB + pewnie 10 za przedłużenie + 10 GB bezpieczny internet za 10 zł.
Dodatkowa karta SIM do współdzielenia danych (możliwość zakupu maksymalnie do 4 kart SIM)
Karta SIM służy tylko do transmisji danych w kraju; wszystkie inne połączenia (połączenia głosowe przychodzące i wychodzące, wysyłka SMS i MMS) są zablokowane. Opłaty - 5 zł opłata aktywacyjna i 5 zł opłata abonamentowa, lub za 9.99 kolejne abonamenty z limitem 10 GB każda sim (stworzą one jedną paczkę do wykorzystania przez wszystkie sim). NIe wiem czemu piszesz, że 50 zł za każdy abonament.



Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

Jak najbardziej możesz zamówić pakiecie, choć pod kątem formalnym tylko dwie karty sim (internet mobilny+jedna sim w ofercie głosowej) będą w Love. Resztę karty sim można dokupić z rabatami. W ofercie jest tzw. pakiet danych na konto co można wykorzystać na wszystkich numerach na rachunku.

Taki wariant nie jest promowany na stronie www, dostępny zwykle tylko przez infolinię, salony i przedstawicieli handlowych.
- komórka + internet mobilny w Love to 80 zł
- dodatkowe komórki - po 20 zł za sim
Więc na 4 karty masz 120 zł więc na kartę sim masz po 30 zł.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

Możesz skorzystać z czegoś takiego, jeżeli by ci zależało na kartach tylko do internetu: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1995931/4087667081.pdf

Dodatkową kartę w salonie zamówisz na miejscu. Ewentualnie, to co wyżej podał @Piotrekk85


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

Taniej można mieć też w nju (druga marka w Orange) - dwie pary (numer główny+dodatkowy) - za 80 zł, ale tam jest "mało" internetu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

Tak jak pisałem... Dzwoniłem do Orange i rozmawiałem na temat oferty łączonej. Pani miała oddzwonić w zeszły poniedziałek... Do teraz cisza...

 

Obecny limit internetu 60GB na karty (2sztuki) + internet w strefie domowej 150GB.

No i taki by mnie interesował -> po 20GB na kartę około, więc 60GB starczy, a w strefie domowej coś ekstra np. 50GB

 

Pisałem, że 50zł abonament, bo Pani konsultantka chyba świeża była w pracy i nie wiedziała jak połączyć ofertę... Zaproponowała początkowo 3 osobne abonamenty o ile pamiętam...

 

@Wojcieszko

Za obecne 2 karty płaciłem łącznie 64,90, więc zakładam, że 75zł za 4 karty tylko internetowe.
No i pewnie jakiś rabat na telefonię komórkową - 1 numer... Pewnie około 30zł


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Czy nie lepiej rozwiązć umowę skoro nie otrzymuję oferty łączonej?

W takim razie najlepiej będzie Ci wziąć coś podobnego do tego co napisał @Arti_Kn_Pl, tylko w Lovie.

Love (79,99 zł) czyli komórka no limit, internet 100GB współdzielony i 150GB w strefie domowej, do tego 3 dodatkowe karty SIM (po 5zł każda).

Wychodzi Ci 94,99 za 5 kart (4 internetowe i jedna voice) czyli ~18,99zł za jedną.