Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chytre praktyki ORANGE

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Chytre praktyki ORANGE

Okazało się że promocja którą otrzymałem przy podpisaniu umowy była krótsza niż umowa < tylko nie piszcie trzeba było czytać bo przecież mogli uczciwie powiedzieć a najlepiej takich chwytów  nie robić > i abonament podskoczył mi o 100 %.

Żeby płacić mniej "muszę" przedłużyć umowe ale na gorszych warunkach jak miałem < to już chyba niespotykane > . Miałem Pakiet Wspólny 3 ABO + karte do internetu za niecałe 80 PLN . Teraz za 80 PLN mogę mieć 3 ABO + dopłate za przewalony internet + sters za 2 lata że podwyższą abonamet i przygotują gorszą oferte od poprzedniej.

Jakie jest najlepsze rozwiązanie w mojej sytuacji ? 

W dobrej wieże przeniosłem prąd  i bank do ORANGE i nic za to niedostałem a mial być za to niższy abonament w drugim roku umowy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chytre praktyki ORANGE

Skontaktuj się z DUK na *400, ale oferty są indywidualne.

Obecnie Orange przy przedłużeniu skraca starą umowę więc za 2 lata nie powinno być problemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chytre praktyki ORANGE

Skontaktuj się z DUK na *400, ale oferty są indywidualne.

Obecnie Orange przy przedłużeniu skraca starą umowę więc za 2 lata nie powinno być problemu.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Chytre praktyki ORANGE

Dzięki zapodpowiedż z  *400 przełaczyli mnie jeszcze wyżej sprawe chyba załatwiłem .

Jeśli w nowej umowie będzie to co ustaliliśmy i rachunek też będzie taki jak ustalilśmy to będe zadowolony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chytre praktyki ORANGE

@jarek_abonent: a czy mógłbyś podzielić się na forum ofertą co dostałeś? (oczywiście o ile nie jest zobowiązany tajemnicą). Wystarczy mi info jaki abonament (najlepiej nazwa), cena, ile netu, ew. co dostałeś extra względem oferty dostępnej na www. Oczywiście tu żadnych danych osobowych nie podawaj, chodzi mi tylko by sprawdzić co obecnie dają na DUK.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Chytre praktyki ORANGE

Brawo, myślę ze jeszcze powinieneś opiekę zdrowotną przenieśc do Orange. A tak naprawdę, to dałeś sie naciągnąć na kolejne usługi w zamian za niby nizszy abonament. Orange ma wliczone w prognozy przychodów kwoty od ludzi którzy podpisują bez czytania, którzy "biere wszystko bo faktura tańsza o 2.50".

A czy zastanowiłeś się, skąd sie bierze ta zniżka? A może stąd ze jest taka sobie obsługa klienta (bo jest taka sobie) albo odbijają to sobie na innych opłatach (prowadzenie konta itp) albo na niskiej jakości samej usługi (poczekaj az bedziesz miał awarię prądu - ile im zajmie naprawa).

Ludzie się rzucają na promocje bo taniej do 1.20zł a nie myślą o słabej jakości którą za tą kwotę dostaną.

 

Tak, masz rację. Klient powinien zostać o czymś takim poinformowany, Ty powinieneś zostać o czymś takim poinformowany, jeśli obsługa klienta byłaby na wysokim poziomie. A że jest na niskim bo chcąc nie chcąc niskie ceny wymuszają niską jakość przy takiej skali, to są takie problemy.

Myślę że jakbys płacił za abonamet 150zł, to usterki byłyby usuwane dużo szybciej, tak samo jak i obsługa byłaby na wyższym poziomie. Ale kto by podpisywał umowe na 150zł na komórkę gdy za rogiem jest za 29,99. A ze jakosc beznadziejna, cóż, "jakoś to będzie".

 

PS. Składaj reklamację, tylko to Ci pozostało teraz.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chytre praktyki ORANGE

@rafaello1231: niestety w Polsce żaden operator nie oferuje usług premium dla osób indywidualnych.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Chytre praktyki ORANGE

Chyba nie tajemnica nic nie obiecywałem a dostałem 3 Abo standardowy z 10 GB w orginale 39,99+19,99+19,99 po jakimś specjalnym rabacie za 49,97 ale po doświadczeniach z Orange uwierze jak zobacze fakture bo z nowej umowy jak kurier przywiezie to bedzie ciężko wyczytać.

Bank jest i był za 0 PLN

Awarii prądu się nie boje bo nie Orange to naprawia tylko pogotowie Tauronu 

Ciekawe ile byś płacił za towary i usługi gdyby nie te tanie firmy od telefonów prądu internetu telewizji jedzenia ? 

A ile byś niezapłacił obsługa będzie taka sama bo to i tak ci sami ludzie obsługują

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Chytre praktyki ORANGE

A wcześniej dostawałeś jakiś rabat na komórce za bank lub energię?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Chytre praktyki ORANGE

W drugim roku miałem dostać10 zniżki z tego co pamiętam ale nic nie dostałem . Jutro poszukam umowy i spróbuje przeczytać ze zrozumieniem

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Chytre praktyki ORANGE

@jarek_abonent Oznaczyłem odpowiedź @Piotrekk85 jako rozwiązanie, żeby mogli ją łatwiej wyszukać inni i też z niej skorzystać. Bardzo szczęśliwy mężczyzna