Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

@Robert84MK: Orange nie sprzedaje przez telefon dla osób prywatnych. Póki nie masz papierów może Ci przedstawić inną lub jej nie realizować.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

Kierus57 wystarczy sprawdzić swój adres online na stronie Orange jak dałem adres 2/1 lub 2/2 to dolicza opłatę a jak dałem 2/3 to już opłaty system nie dolicza.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

Zawsze możesz złożyć reklamację i powołać się na prawo budowlane. Obecna definicja zabudowy jednorodzinnej jest bardzo "wąska".

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

Piotrekk85 zawsze mogę podać 2/3 jako adres licząc 2/1 piwnicę, 2/2 parter i 2/3 pierwsze piętro.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

@Robert84MKnie za specjalnie bym przywiązywał wagę do systemu Orange. Dom, w którym mieszkam w systemie Orange nie ma możliwości korzystania ze światła, a ja go jednak posiadam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

Kierus57 chyba Orange coś pozmieniało bo jeszcze wczoraj system naliczał opłaty dla 2 mieszkań a teraz niezależnie ile się wprowadzi to system dodaje 14.99zł


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

Niedługo ruszy promocja w jednym z marketów budowlanych: kup ściankę z kartongipsu i płać mniej za światłowód w Orange 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

To trochę dziwne bo koszta instalacji światłowodu zarówno w bloku jak i domku jednorodzinnym wynoszą tyle samo jedynie z bloku Orange może więcej zyskać ze względu na większa ilość mieszkańców. Czyli jest to zwykła dyskryminacja mniejszych zabudowań.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.


@Robert84MKnapisał(-a)

Kierus57 chyba Orange coś pozmieniało bo jeszcze wczoraj system naliczał opłaty dla 2 mieszkań a teraz niezależnie ile się wprowadzi to system dodaje 14.99zł


To by oznaczało,że dla domów jednorodzinnych o ilości mieszkań 154( tzw bloki) Orange rozpoczął naliczanie opłat. Sprawdź proszę, czy przy adresie który wpisywałeś ale dodając numer lokalu np. 54 też nalicza.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 2
  • 0

Światłowód, Telefon stacjonarny i Haracz 15zł.

U mnie w końcu kopią pod chodnikiem i zakładają światłowód. Ale te 15zeta mnie dość mocno wnerwiło bo planowałem wziąć Światłowód 600 ale w drugim roku to będzie aż (100zł + haracz 15zł) 115zł czyli 15zł po za maksymalny budżet na internet. A tak będę zmuszony brać Światło 300 ale to i tak będzie super bo teraz zwykła Neo wyciąga max 12mb/s