Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasieg w Tatrach, Tatrzańskim Paku Narodowym a w zasadzie jego brak.

ROZWIĄZANE
Highlighted

Poziom 15, Komentator
  • 20
  • 33
  • 0

Artykuł nie obejmuje Tatr i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki za odpowiedź na temat planów na ten moment.

Highlighted

Poziom 15, Komentator
  • 20
  • 33
  • 0

Ta opcja zgłaszania to fikcja. Nikt nie bierze tego pod uwagę. Może

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 2
  • 0

Potwierdzam, niestety zasięg Orange nie występuje wszędzie. Są miejsca gdzie go jest zwyczajnie brak. T ma w zasadzie wszędzie.

Poziom 36, Guru *
  • 6860
  • 11205
  • 198

@anetqa byłem w ferie okolice Bukowinie Tatrzańskiej, Zakopane, Nowy Targ. Podczas jazdy samochodem po terenie postanowiłem sprawdzić Orange jak i magenta. W jedną stronę jechałem na internecie od jednego operatora, w drugą od drugiego.

W obu przypadkach internet był potrzebny do słuchania radia internetowego oraz nawigacji.

Uważam, że obaj operatorzy mają miejsca, gdzie brak jest internetu, ale muszę przyznać, że magenta ma lepszy zasięg niż Orange. Wiec jak ktoś wybiera się w góry, to już wiadomo co należy wybrać, aby mieć najlepszy zasięg. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted

Poziom 15, Komentator
  • 20
  • 33
  • 0

Mówimy bardziej o zasięgu na terenie tpn. Tu T dba o to, Orange nie bardzo.  Chodząc po Tatrach w wielu miejscach mając Orange nie dodzwonisz sie. Tu nie chodzi o Internet. A o zwykle rozmowy.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6860
  • 11205
  • 198

@_alfabet_ wiesz, jadąc samochodem trudno jest wykonywać dwie rzeczy jednocześnie. Większa uwagę muszę zwrócić na drogę, niż na usługi mobilne. To co udało mi się sprawdzić, to podaję. W większości przypadków pokrycie zasięgiem internetowym pokrywa się z pozostałymi usługami.

Na stoku nie było problemu z dzwonieniem w obu sieciach. Po mapach jak przeglądałem, to większość nadajników jest T-mobile, a Orange przez NetWorks jest podpięty na tych nadajnikach.

Za to nawet w godzinach szczytu na stoku internet śmigał mi jak szalony. Orange postarało się co do przepustowości sieci:

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Pogaduchy-2-0/m-p/190521#M23992

Highlighted

Poziom 15, Komentator
  • 20
  • 33
  • 0

W tych lokalizacjach nie ma Orange. A ma T (czemu Orange nie ma?). W jeden jest Plus a nie ma innych. I tak jest lepiej, poprawili w stosunku do 8 lat wstecz.

T-Mobile (26002) ID: 95683 (N!)
Bukowina Tatrzańska - Roztoka, Schronisko PTTK Roztoka

T-Mobile (26002) ID: 56745 (N!)
Bukowina Tatrzańska - Włosienica, Polana Włosienica

T-Mobile (26002) ID: 56003
Schronisko PTTK Ornak, 4455/2

Plus (26001) ID: BT26470
Bukowina Tatrzańska, Schronisko w Doninie Pięciu Stawów Polskich