Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling w Orange - dlaczego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

@Anonim  pomysłu na powrót aplikacji, nikt nie znajdzie, to już zamknięta sprawa i petycje nic nie dadzą, jedyna opcja to telefon, wspierający vowifi w Orange. 

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

@Anonim No... nie do końca... Jest zawsze jeszcze opcja zmiany operatora. Ale w moim przypadku to jeszcze dość odległa sprawa. Chociaż trochę jestem wkurzony, bo niestety wielu moich sąsiadów ma problem z zasięgiem, a to by im pomogło rozwiązać problem... Tyle, że pewnie rozpoznam temat jak to jest z takimi usługami u innych operatorów i pomogę sąsiadom podjąć właściwą decyzję przy przedłużeniu umowy.... 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

@Anonim- trawa zawsze wydaje się bardziej zielona po drugiej stronie płotu 🙂
Z doświadczenia (w innej sieci) napiszę, że usługi działają po włączeniu VoWiFi i VoLTE w telefonie, którego nie ma na ich oficjalnej liście, a który obsługuje obie usługi.

Próbowałeś może coś w tym stylu :
https://thedroidguy.com/setup-wifi-calling-android-device-88975

 

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

@Morciak dokładne. Też mam numer u konkurencji. Posiadam Xiaomi 8 pro (na otoczenie liście jest tylko Xiaomi 8T więc to może być błąd). I mi śmiga. 

 

@Shymoon na swojej stronie Orange zastrzega, że nie gwarantuje poprawnego działania usługi na telefonach spoza swojej dystrybucji. Oficjalna lista nie jest zbyt pokaźna.  Ma za to długa listę telefonów które obsługują wificalliing. Jest na niej chodzby wiekowy Samsung Galaxy J7 2017.  Więc nie tylko na telefonach premium może być taka opcja. 

 

Jak napisali koledzy wyżej Orange porzuciło aplikację, więc nie ma szans do tego wrócić.  

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

Najgorsze jest to, ze dostaję od Adminów informacje, ze mam wybrać najbardziej pomocną odpowiedź, a żadna taką nie jest ! 🙂

 

Liczyłem na nieco lepsze działanie tego forum.

Ale cóż.. zniechęcam się coraz skuteczniej... 😉

 

Dla mnie ten temat nie ma właściwego rozwiązania, bo nie wszyscy maja telefony obsługujące to co chce Orange. Natomiast mnóstwo jest użytkowników sieci Orange, których telefony obsługują aplikacje, które można na nich instalować.

 

Zatem na pewno nie jest to żadne rozwiązanie problemu. Brzmi trochę jak: "kup sobie nowy telefon". 😞

 

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

Może to nie rozwiązanie, ale można kupić nowy telefon, będący na liście Orange, obsługujący vowifi i volte, po kosztach od Xiaomi, są teraz promocje 😉

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

@Anonim dostałeś odnośniki do odpowiedzi AMA. Ze względu na fakt, że coraz więcej telefonów ma opcję Wifi Calling Orange zrezygnowało z  aplikacji.  To oficjalne zdanie ekspertów Orange. Firma podjęła taka biznesowa decyzję i tyle. 

 

Dostałeś propozycje co można alternatywnie zrobić. Rozumiem, że takie odpowiedzi mogą nie być dla Ciebie satysfakcjonujące ale tak wygląda sytuacja.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52633
  • 708

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

@Anonim Orange bazuje obecnie na funkcjach wbudowanych przez producenta w telefonie i nie zamierza rozwijać swojej aplikacji. Projekt własnej apki zawieszony, usługa dostępna na urządzeniach które mają wbudowaną funkcję.

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?


@Anonimnapisał(-a)

Najgorsze jest to, ze dostaję od Adminów informacje, ze mam wybrać najbardziej pomocną odpowiedź, a żadna taką nie jest ! 🙂

 

Liczyłem na nieco lepsze działanie tego forum.

Ale cóż.. zniechęcam się coraz skuteczniej... 😉

 

Dla mnie ten temat nie ma właściwego rozwiązania, bo nie wszyscy maja telefony obsługujące to co chce Orange. Natomiast mnóstwo jest użytkowników sieci Orange, których telefony obsługują aplikacje, które można na nich instalować.

 

Zatem na pewno nie jest to żadne rozwiązanie problemu. Brzmi trochę jak: "kup sobie nowy telefon". 😞

 


Odniosę się w skrócie do tego, co tu piszesz...

Sensownych odpowiedzi dostałeś, odnośnie tematu kilka, jednak ich nie akceptujesz, to twój wybór.

Forum działa prawidłowo, dlatego taki odzew, ale zrozum że to forum użytkowników takich jak ty, nie wsparcie Orange. Uwierz coraz więcej telefonów wspiera volte i vowifi w Orange, od Xiaomi też, więc nie ma co narzekać i coraz mniej takich tematów jest, sens istnienia aplikacji, jest więc znikomy, ale to moje zdanie i możesz je nie zaakceptować.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

WiFi Calling w Orange - dla czego nie ma do tego odrębnej aplikacji ?

@Anonim  ja od siebie powiem tylko tyle w odniesieniu do powyższej wypowiedzi kolegi @Anonim , że nie mamy żadnej władzy czy mocy sprawczych aby zmienić coś co ustalił operator oraz jak nie chcesz to nikt Cię nie zmusza do oznaczenia "Rozwiązania" w temacie (są to tylko sugestie ze strony moderacji).