Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 11, Recenzent
  • 8
  • 0
  • 0

Refarming Łódź

Witam,

Czy ktoś wie kiedy będzie refarming częstotliwości 1800 i 2100 Orange w Łodzi na osiedlu Retkinia??

Kwadrat ulic:
Popiełuszki - Al Włókniarzy/ Al Jana Pawła II
Konstantynowska - Obywatelska

Pozdrawiam

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2377
  • 46

Refarming Łódź

[ Edytowane ]

W pierwszym kwartale 2019 roku są plany rozbudowy o dodanie częstotliwości 2100MHz w LTE.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Wszystkie odpowiedzi:
Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2377
  • 46

Refarming Łódź

[ Edytowane ]

W pierwszym kwartale 2019 roku są plany rozbudowy o dodanie częstotliwości 2100MHz w LTE.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 18, Komentator
  • 185
  • 117
  • 0

Refarming Łódź

Według informacji, do których dotarłem to na 1 lutego planowane są stacje w rejonie takim jak Radwańska czy Obywatelska, a tydzień później Wyszyńskiego na kościele - wtedy też Konstantynów.
Poziom 11, Recenzent
  • 8
  • 0
  • 0

Refarming Łódź

Dziękuję.

Proszę jeśli to możliwe o sprawdzenie dwóch informacji:

1) Czy Orange udostępni swój "zasięg" do stacji T-Mobile wybudowanej w końcówce 2018 roku pod adresem Konstantynów Łódzki, Łódzka 85??

2) Czy do stacji T-Mobile zlokalizowanej w Łodzi przy ul. Janusza Kusocińskiego 65 jest przewidziany Refarming tj dodanie LTE 2100?? Jest to jedyna stacja w okolicy jeszcze nie "zrefarmingowana"

Dziękuję

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2377
  • 46

Refarming Łódź

@Baluu, z tym pytaniem zwróć się do T-Mobile. My niestety nie odpowiemy.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 11, Recenzent
  • 8
  • 0
  • 0

Refarming Łódź

Wojciechu,

Dlaczego mam pytać T-Mobile skoro jestem Klientem Orange Polska?

Jak mam nadzieje dobrze wiesz Orange i T-Mobile mają wspólne nadajniki zarządzane przez spółkę Networks!.

Więc miejsce zamieszczenia mojego pytania jest dobre, gdyż pytam o zasięg Orange [częstotliwości Orange Polska kupione od UKE] a nie o zasięg T-Mobile na ichniejszych częstotliwościach.

Więc ponawiam pytania.

Dwie stacje wymienione w powyższym poście należą do T-Mobile. Z jednej z nich już nadaje Orange swoje pasmo w ramach umowy Networks!, natomiast z drugiej jeszcze nie. Mogę Ciebie prosić o pomoc?

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2377
  • 46

Refarming Łódź

Pytanie odczytałem jakby chodziło o zasięg T-Mobile. Dzięki że uszczegółowiłeś Emotikon: Szczęśliwy

@Baluu napisał(-a)
1) Czy Orange udostępni swój "zasięg" do stacji T-Mobile wybudowanej w końcówce 2018 roku pod adresem Konstantynów Łódzki, Łódzka 85??

Brak planów pod tym adresem udostępnienia dla Klientów Orange nadajnika.

@Baluu napisał(-a)

Dziękuję.

2) Czy do stacji T-Mobile zlokalizowanej w Łodzi przy ul. Janusza Kusocińskiego 65 jest przewidziany Refarming tj dodanie LTE 2100?? Jest to jedyna stacja w okolicy jeszcze nie "zrefarmingowana"

LTE 2100 jest planowane uruchomienie w tym miesiącu. W połowie przyszłego roku są plany rozbudowy o LTE 2600.

Poziom 11, Recenzent
  • 8
  • 0
  • 0

Refarming Łódź

Dziękuję,

Mam jeszcze jedno pytanie precyzujące odnośnie stacji Łodzi przy ul. Janusza Kusocińskiego 65.

Rozumiem, że w systemie przy tej konkretnej stacji masz info o rozbudowie o LTE do 2100 w 2019?

Pytam dlatego, że stacje są modernizowane całymi klastrami i ta stacja została w okolicy jako jedyna jeszcze "po staremu" tzn bez refarmingu... Myślałem, że jest do likwidacji skoro została jako jedyna...

Dziękuję

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2377
  • 46

Refarming Łódź

Tak, w lutym tego roku jest planowana rozbudowa o LTE w 2100.

Poziom 11, Recenzent
  • 8
  • 0
  • 0

Refarming Łódź

Dziękuję za pomoc.

Temat do zamknięcia.

0 Lubię to
Odpowiedz