Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 4
  • 1
  • 0

Nowy maszt Rembelszczyzna

Witam,

Czy maszt Orange w Stanisławów Pierwszy, ul. Strużańska 10, to już działa?

http://beta.btsearch.pl/?dataSource=ukelocations&network=&standards=&bands=&center=52.370242%2C21.04...
A jeśli nie to kiedy będzie. Bo nie odczuwa się poprawy zasięgu w tej okolicy.

Czy Ora

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Zespół Nasz Orange
  • 1314
  • 1849
  • 42

Na Strużańskiej 10 nie mam informacji żeby było coś budowane. Przy Rondzie Pileckiego jest planowane uruchomienie nowej stacji z końcem sierpnia. Do tego z początkiem września, tak jak pokazuje BTSearch, na Jana Kazimierza.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Wszystkie odpowiedzi:
Zespół Nasz Orange
  • 1314
  • 1849
  • 42

Na Strużańskiej 10 nie mam informacji żeby było coś budowane. Przy Rondzie Pileckiego jest planowane uruchomienie nowej stacji z końcem sierpnia. Do tego z początkiem września, tak jak pokazuje BTSearch, na Jana Kazimierza.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Highlighted
Poziom 11, Recenzent
  • 4
  • 1
  • 0

To skąd jest ta ikonka Orange na Strużańskiej 10?

Ta stacja przy Rondzie Pileckiego jest T-mobile. czy Orange też tam będzie i inne sieci?

Czy chodzi wg BTS na ul. Jana Kazimierza 507?

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1314
  • 1849
  • 42

[ Edytowane ]

@skarbik napisał(-a)

To skąd jest ta ikonka Orange na Strużańskiej 10?

Nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć, a nie chcę zgadywać. Ta strona nie jest prowadzona przez Orange. Więcej tutaj: http://beta.btsearch.pl/o-serwisie/

@skarbik napisał(-a)

Ta stacja przy Rondzie Pileckiego jest T-mobile. czy Orange też tam będzie i inne sieci?

Ja posiadam tylko informację o Orange. Niestety nie wiem czy to będzie ten sam maszt, ale bardzo możliwe.

@skarbik napisał(-a)

Czy chodzi wg BTS na ul. Jana Kazimierza 507?

Tak, ten.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 11, Recenzent
  • 4
  • 1
  • 0

Dziękuję

Poziom 11, Recenzent
  • 4
  • 1
  • 0

witam,

Czy te nadajniki które miały ruszyć na koniec sierpnia - początek września już pracują?

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1314
  • 1849
  • 42

Witaj. Tak, są uruchomione.

0 Lubię to
Odpowiedz