Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

No dla mnie jest jasno: Do świadczenia Usługi wymagane jest posiadanie przez Abonenta stałego źródła zasilania, zgodnie ze specyfikacją techniczną, znajdującą się w dokumentacji Urządzenia, jak również aktywnego łącza szerokopasmowego (xDSL, światłowód, kabel koncentryczny, WiMax, PDH), umożliwiającego łączność publiczną siecią Internet i połączonego z nim Urządzenia z portem Ethernet (wtyk RJ45), pozwalającego na przyznanie Urządzeniu adresu IP za pomocą protokołu DHCP.

Poza tym zastanawiam się czy robienie fentokomórek na bazie mobilnej jest w Polsce legalne komercyjnie (poza testami).

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

Stałe ma być zasilanie. 😉 Aktywne czyli działające łącze szerokopasmowe. Za łącze szerokopasmowe uważane jest łącz od 64 kb/s - 2 Mb/s w zależności od nomenklatury.

 

Co ma być nielegalnego w femtokomórce postawionej na łączu mobilnym? WiMax to również rodzaj łącza mobilnego, a jest wymienione. FTTH stacjonarne, a jest niewymienione. Medium transmisji internetowej nie ma znaczenia jeśli działa zgodnie z normami. Femtokomórka ma działać na zasobach radiowych, do których prawo ma Orange. Inaczej stacja bazowa Orange w górach działająca na łączu satelitarnym byłaby nielegalna w co wątpię. 😉

 

Jeżeli uda się ruszyć temat Ekstra Sygnał dla klientów indywidualnych przy opcji na 3 lata to zobaczę jak będzie na łączu mobilnym.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ekstra Sygnał - czy usługa nadal jest dostępna?

@Pathfinder"ostatnio byłem w kinie na Targówku i tam też pojawiło się na wyświetlaczu przy nazwie sieci Ekstra Sygnał Orange."


Czy mogę liczyć na określenie, w którym to było kinie?

Szukam miejsca, gdzie mógłbym zobaczyć jak działa femtokomórka. BOK nie potrafi na pytanie o miejsce do testów odpowiedzieć.