Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria ekstra e-sim dla Apple Watch.

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 2
  • 4
  • 0

Jak w temacie. Próbuję od 6 kwietnia dodać w aplikacji Apple Watch na iPhone ekstra sim na zegarek. Niestety w aplikacji Apple Watch po zalogowaniu do swojego konta Orange zamiast kolejnej strony z generowaniem tej ekstra esim pojawia się kręcący kwadrat i nic się nie dzieje. Ewentualnie pojawia się napis „Undefined”. Problem zgłoszony przez konsultanta do działu technicznego 7 kwietnia, do dziś brak odpowiedzi.. Może coś wiecie? Problem nie dotyczy tylko mnie. Na innym forum, ktoś ma identyczny problem z aktywacją esim na jabłkowym zegarku.

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Guru *
  • 6165
  • 10850
  • 190

@Honor79  to problem porusz też vs wsparcie techniczne Apple 😊

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 2
  • 4
  • 0

Poruszone w Apple. Jednak szukając w necie znalazłam info, że takie awarie już miały miejsce. I były po stronie Orange: https://myapple.pl/forums/topic/345956-brak-możliwości-aktywacji-esim-w-sieci-orange-na-apple-watch-...

Mi nawet na stronie Orange na moim koncie dzisiaj wyskakiwały błędy, nie ładują się poprawnie zakładki - undefined. Jak mam ufać w jakość techniczną Orange?.. 

Poziom 36, Guru *
  • 6165
  • 10850
  • 190

@Honor79  jeśli na koncie Mój Orange są błędy, to zgłaszaj to, poprzez czat, problemy z aplikacjami czy usługami Orange też. Tak na marginesie inni operatorzy też mają wpadki, mi tam Orange pasuje, choć mam karty SIM innych operatorów też. 

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

mam to samo. 12 Pro Max z eSIM 5G + AW6 LTE - mam ten sam objaw

konsultant mi polecił kontakt z Apple by wgrali paczkę - nie wiem jak to skomentowac

Inny kazał obejrzeć na YT film jak aktywować i nie dawał dojść do słowa

Inna pani zasugerowała, że zaloguje case do developerów strony mój orange

generalnie nie działa a udowadnianie orange, że nie jest się wielbłądem zaczyna mnie denerwować