Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

złamany słup


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

złamany słup

Witam, gdzie zgłosić że na kable telefoniczne przewrociło się drzewo i słup jest przekrzywiony? (może się złamać). Słup obok mojej działki, drzewo nie moje.

4 ODPOW. 4

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

złamany słup

@stan1906 

 

Należy skontaktować się z Orange.Możesz to zrobić poprzez kontakt z infolinią (510-100-100) lub na czacie w aplikacji Mój Orange. Wtedy zostanie przyjęte od ciebie zgłoszenie i przekazane do odpowiedniego działu.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

złamany słup

Takie rzeczy najszybciej przez infolinię 510-100-100, ewentualnie przez czat. konsultant zgłosi wtedy służbom odpowiedzialnym za utrzymanie infrastruktury co się stało. Z własnego doświadczenia podpowiem, że im bardziej szczegółowo opiszemy problem (szczególnie gdy słup mocno przechylony nad ruchliwym chodnikiem/ulicą i zagraża innym) tym prędzej zostanie podjęta interwencja.
Zagrożenia mienia / infrastruktury są podejmowane w ciągu 4h, zwykłe zgłoszenia "estetyki" niestety nawet do 30 dni.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

złamany słup

nie mam możliwości prowadzenia czatu w tej sprawie! chcą mi tylko wcisnąc telefon lub internet

Czat "obsluga usług" to tylko rozmowa z botem. 

co począć?

infolinia przeładowana

jeszcze konto wariuje i musiałem się ponownie zarejestrować. super...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

złamany słup

Należy zadzwonić do Orange na nr 510100100 i jeśli to nagłe jest  i stwarza problem nie bezpieczeństwa możesz to zgłosić służbom porządkowym on zgłosi gdzie trzeba 🙂