Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling na telefonach xiaomi

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

wifi calling na telefonach xiaomi

Oficjalnego wsparcia natywnego wifi calling nie ma.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 5
  • 1

wifi calling na telefonach xiaomi

Witam,

 

odświeżam.

Mam tel Xiaomi, zainstalowałem aplikację wifi calling, wszystko ok, przychodzi sms, że nr zarejestrowany, ale gdy klikam połącz pojawia się informacja "nie można zestawić bezpiecznego połączenia, sprawdź ustawienia", nie bardzo rozumiem ten komunikat? w czym problem?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1433
  • 6191
  • 42

wifi calling na telefonach xiaomi

@Luk149dzisiaj dokładnie miałem to samo. Wybrałem opcję resetu ustawień, na nowo przyszedł SMS i wszystko działa OK. Też Xiaomi ale wydaję się że to nie problem telefonu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling na telefonach xiaomi

Widze ze wchodzą nowe i starsze modele które obslugują wifi calling. Dobrze dobrze 🙂

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling na telefonach xiaomi


@OddawnaOrangenapisał(-a)

Widze ze wchodzą nowe i starsze modele które obslugują wifi calling. Dobrze dobrze 🙂


Fajnie że się cieszysz, ale po co odkopujesz stare tematy...

Tak na przyszłość sprawdzaj daty ostatniego posta i pisz w aktualnych tematach.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling na telefonach xiaomi

jako że pojawiła się dłuższa lista telefonów wspierających wifi calling od xiaomi to postanowiłem kupic redmi note 8 pro. od razu widac gorsze dzialanie niz na lg g6 co mnie bardzo smuci bo telefon jest ekstra ale wifi calling dziala kapryśnie , jest słaba jakość połączenia, często zrywa albo nie łączy. co przy g6 nie miało miejsca

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling na telefonach xiaomi

@OddawnaOrange też posiadam ten model. Czasem nie chce załapać od razu wchodzę do domu i włączę wisi ale czasem trzeba po prostu spróbować jeszcze raz. Nie zdarza się to jakoś bardzo często. Jak już złapie działa bardzo dobrze dźwięk jest czysty o wyraźny. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling na telefonach xiaomi

Dam mu w takim razie szansę. Robiłeś aktualizację do android 11?