Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

wifi calling dla sms-ów

Na stronie:

https://www.orange.pl/view/wykorzystaj-siec

jest aktualizacjaisty telefonów obsługujących SMS-y, MMS-y przez WiFi Calling. Jeszcze u siebie nie testowałem, ale w niedługim czasie sorawdzę, czy wkoncu ta możliwość została uruchomiona w Orange.

Jak u Was działa ta usługa?

W lipcu tego roku pomysł zrealizowany:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Wdro%C5%BCenie-obs%C5%82ugi-SMS%C3%B3w-w-us%C5%82udze-WiFi-Ca...

Niestety na moich telefonach wtedy nie działały SMS-y, nawet telefony nie były na liście, mimo, że zakupione w dystrybucji Orange


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

wifi calling dla sms-ów

POCO X3 NFC/PRO nie ma na liście a to popularne modele.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

wifi calling dla sms-ów

Sprawdziłem na swoim telefonie Samsung Galaxy A9, połączenia przez WiFi Calling dzuałają, SMS-y niestety nie. Z listy wspieranych urządzeń wynika, że ma możliwość tylko dzwonienia. SMS-y nie są wysyłane.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 63
  • 0

wifi calling dla sms-ów

To potwierdzone, zę we flex nie ma SMSoIP ??? a jeśli są to czy jest może w apce coś by to włączać czy coś? SMSy niekiedy są przymusowe do tożsamości a mieszkam w górach...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

wifi calling dla sms-ów

Potwierdzone. Wciąż nie ma.

 

Nawet piszą o tym na stronie https://flex.orange.pl/pomoc:

 

"Obecnie pracujemy też nad technologią SMS Over Wi-Fi dla użytkowników Orange Flex."


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

wifi calling dla sms-ów

ogladam pdfa Orange z oficjalnie wspierana lista VoLTE WifiCalling SMS...

 

No i Sony Xperia 1 IV ma wspieranie SMS po Wifi a juz najnowszy premiera Xperia 1 V, ktory jeszcze nie jest dostepny w PL i  w calej UE tez nie jest jeszcze dostepny rzekomo nie ma wsparcia dla SMS po Wifi.

 

To jest chochlik drukarski czy jak? Najnowszy flagowiec Sony ma byc bez SMS po Wifi a ex- flagowiec ma...

Jezeli jest to stan na dzien publikacji listy to ok, ale czy to ma sens publikacji ?

 

Innymi slowy. Potrzebuje smartfona na androidzie, z 5G, eSIM i dzialajacymi SMS po Wifi w Orange.

 

Nie mam wyboru innego niz.. Apple...tylko ze to nie android.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Ewentualnie Samsung albo Xiaomi. Jak ktoś nie lubi Xiaomi to tylko Samsung zostaje ech


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

wifi calling dla sms-ów

ale Xiaomi nie spelnia moich wymogow jakosciowych co do bloatware a z eSIM jest tylko jeden model. Odpada. Sony jest pewnym kompromisem (cena premium bolaczki aparatu ale ujdzie w tlumie) - byleby nie Samsung i niech kosztuje nawet 2x wiecej ale nie Samsung.

 

Mam Samsunga S21 5G i ... odtad dokladnie analizuje, aby nie kupowac czegokolwiek, co ma w sobie jakiekolwiek podzespoly od Samsunga. Nie kupie nigdy wiecej ich produktow - zadnej pralki mikrofalowki monitora dysku ssd niczego. Skutecznie mnie wyleczyli. Jakosciowo to oni sa ponizej nawet chinskiej marki od pewnego momentu zdobycia rynku i na czyms musza ciac koszty i zdecydowali sie na cieciu na jakosci. Dziekuje, nigdy wiecej.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Nie róbmy kłótni co do Samsunga to nie od tego jest to forum, każdy ma lepsze doświadczenia gorsze. Ja mam za to bardzo złe doświadczenia z Sony więc...... Nie zmienia faktu to że w Orange najwięcej modeli telefonów z Apple, Samsung i Xiaomi. Reszta jakoś tak po skąpione. Asusa w ogóle nie ma. Nokia tak jakby coś było ale brak, nie mówiąc o B-Brandach, które naturalnie umrą. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

wifi calling dla sms-ów

orange opublikowal nowa liste telefonow wspierajacych wifi calling sms w formie pdf

 

nop i flagowca sony xperia 1 V na liscie SMS nie ma. Dziwne dla mnie. Stary jest, nowego brak...