Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wifi calling dla sms-ów

Ta funkcjonalność nic nie zmieni bo to kwestia sieciowa.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Hej, dlaczego w w Orange Flex nie da wysyłać się SMS'ów w usłudze WiFi Calling?

W Play działało mi to bez problemu.

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@Mezir  ta usługa nie działa w Orange, może kiedyś ją wdrożą 🙂

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

wifi calling dla sms-ów

@mir505i pozostali PROSZĘ O GŁOSOWANIE TUTAJ https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Wdro%C5%BCenie-obs%C5%82ugi-SMS%C3%B3w-w-us%C5%82udze-WiFi-Ca...

gdybyś mógł przypiąć jako rozwiązanie i przekroczymy 30 głosów to Orange szybciej się temu przyjrzy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

wifi calling dla sms-ów

cokolwiek wiadomo ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling dla sms-ów

To jest tragedia , mam słaby zasięg w domu. Przychodzą sms np z banku i musze sie napocic zeby doszły wyłączać wifi calling klasc tel na okno i inne bzdury. Do żony w play dochodzą momentalnie. Zróbcie cos z tym#!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 97
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Póki nie wprowadzą tej możliwości w orange - a nie zapowiada się aby szybko ją wprowadzili - pozostaje przejść na autoryzację w banku poprzez aplikację, przynajmniej nie będzie problemu z sosami od nich 🙂 

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling dla sms-ów

mam konto w kilku wiodących bankach i niestety jest tak, że w niektórych bankach randomowo przychodzą smsy, a w innych zawsze przy większych transakcjach jest wymagana autoryzacja SMS..

Rozmawiałem z bankiem i tak to działa, nawet mając aplikację, system wysyła zawsze do większych przelewów smsy a czasami i dwa do jednej transakcji. NIE DA SIE TEGO ZMIENIĆ.

 

Jest to niesamowicie upierdliwe bo mając telefon pod ręką sms nie dochodzi. trzeba go dać w inne miejsce , w tym czasie sesja w banku wygasa i trzeba robić wszystko od początku.

 

ŻENADA!

 

jak nie potrafią  wprowadzić SMS do wifi calling to proszę zapewnić normalny zasięg chociaż GSM

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 97
  • 0

wifi calling dla sms-ów

ja w dwóch korzystam (Santander i PKO) co prawda dużo przelewy robię w Santanderze, ale nie zauważyłem, aby prosił mnie o sms'y... co prawda u mnie smsy przychodzą na macbook'a więc w ogóle nie mam z tym problemów czy z przepisywaniem, iPhone może sobie leżeć gdzie chcę a smsy dostaje na kompa.. więc może jak masz iphony'a i Macbooka włącz sobie tą opcję - teraz nawet sobie nie wyobrażam pracy bez smsów na kompie : )

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Hej ,

 

dziękuję za konstruktywną odpowiedź. Ja korzystam z usług PKO BP , ING i MILLENIUM. I tam są w/w problemy.

Jestem użytkownikiem Windows 10 i Androida. Zachęcony Twoim wpisem poszperałem i widzę że jest taka usługa:

https://messages.google.com/

która pozwala korzystać z smsów na komputerze, sparowałem to i wysłałem smsa na próbę na inny telefon (on ma zasięg jest w innej sieci, zwykła nokia , nie smartfon).

 

Niestety nie działa. Pokazuje na komputerze komunikat "Wysyłam..." a na komórce sparowanej z messages "czekam na połączenie".

Widocznie potrzebuje sygnału gsm do nadania, nie WIFI :((

 

edit.

 

Na moim telefonie to nie działa, nie można włączyć funkcji chatu. LG G6 z dystrybucji orange

ciekawe czy jest gdzieś lista współpracujących urządzeń coś jak ma to miejsce w wifi calling

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga