Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dołączenie światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

dołączenie światłowodu

Witam, mam pytanie światłowód jest ode mnie 17 km i ile osób musiało by napisać deklaracje, żeby przyprowadzić do mojej wsi światłowód :D? Mieszkam w Opatkowice obok Proszowic. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

dołączenie światłowodu

Nie ma na to reguły. Jak najwięcej zainteresowanych tym lepiej, tylko musisz sobie zdawać sprawę, że nie zrobią Ci tego z dnia na dzień, a może się zdarzyć, że deklaracja nic nie przyspieszy i będziesz czekał aż sami dojdą do Twojej miejscowości/okolicy. A jeżeli piszesz że to wieś, to może im się w ogóle To nie opłacać i jedyną Twoją nadzieją będzie projekt POPC.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

dołączenie światłowodu

Nie ma na to reguły. Jak najwięcej zainteresowanych tym lepiej, tylko musisz sobie zdawać sprawę, że nie zrobią Ci tego z dnia na dzień, a może się zdarzyć, że deklaracja nic nie przyspieszy i będziesz czekał aż sami dojdą do Twojej miejscowości/okolicy. A jeżeli piszesz że to wieś, to może im się w ogóle To nie opłacać i jedyną Twoją nadzieją będzie projekt POPC.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

dołączenie światłowodu

W Twojej miejscowości jest lokalny operator ze światłowodem. POPC tam nie będzie.

Orange nie jest jedynym operatorem, ale raczej nie będzie budował własnej sieci jak jest rozbudowana konkurencja. Chyba, że Orange skorzysta z oferty hurtowej.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

dołączenie światłowodu

@Kacper7979 skoro w Twojej miejscowosci jest swiatlowod od Awist to raczej na tym bym sie na Twoim miejscu skupil. Na Orange na razie nie ma co w tym momencie liczyc